Skocz do zawartości

No to sie przyczlapamem.


Makaron

Rekomendowane odpowiedzi

Ze wzgledu na mala znajomosc forum. Mam pytanie macie moze dzial receptur? Mam kilka receptur na klasyczne piwa brytyjskie, kilka z nich przetestowane. Jest moze dzial poswiecony temu zagadnieniu?

Zdecydowanie polecam tutaj http://www.piwo.org/forum/f20-Artykuly-i-opracowania.html

 

Jeżeli nie będziesz miał nic przeciwko, to z chęcią po publikacji na forum zamieszczę tu http://www.piwo.org/receptury/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem ,czy wrecz cala idea polega na tym, ze sa to znane dobrze piwa, ale w lekko nowej aranzacji. Jeden przepis na IPA jest wyciagniety z okolicznego mini browaru. Oczywiscie efekty z browaru sa zdziebko lepsze, ale moze to moliwosc utrzymania temperatur na stalym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Makaron.

Ze wzgledu na mala znajomosc forum. Mam pytanie macie moze dzial receptur? Mam kilka receptur na klasyczne piwa brytyjskie, kilka z nich przetestowane. Jest moze dzial poswiecony temu zagadnieniu?

Zgadzam sie tu z Makaronem, to bylby b. dobry dzial. Moze "Ulubione Recepty" albo cos takiego. Teraz to mozesz wstawic do "Nasze Piwa" albo "Degustacje Piw Domowych" (btw, nie widze roznicy m. tymi 2 dzialami).

 

PS. Przydal by sie tez dzial "Ogolny".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się robi - dział receptury gotowy, co do "Nasze piwa" a "Degustacje piw domowych" to rzeczywiście trzeba zrobić porządek. Dziś/jutro to się stanie :ble:

 

Dział ogólny generalnie jest, ale też do posprzątania, nie zostanie tam nic związanego z piwowarstwem.

Pytanie, zasadnicze - w kategorii "Ogólnej" jakie stworzyć fora, jakie tematyki ? ? Teraz zasadzie wszystko wpada do hydeparku, co też nie jest dobre...

 

ps: dzięki scooby za inicjatywę :(

ps2: kolegę Makarona przepraszam za offtopic jaki mu tu zrobiłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.