Skocz do zawartości

Jak poprzednik - witam z Wrocławia:)


wyvern

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Z zamiarem nawarzenia sobie piwa:) noszę się już od jakiegoś czasu, nawet czytałem Wasze forum:) Tylko się tak jakoś zebrać nie mogłem, pomysł umarł pośród innych, ale kolega mnie zmobilizował i postanowiliśmy się za to zabrać:smilies: Teraz trzeba tylko zrobić/pokompletować sprzęt (w kupowaniu gotowców nie ma żadnej frajdy). Mam nadzieję, że niedługo będę mógł się pochwalić pierwszymi małymi sukcesami:)

A do tego czasu zostało trochę czytania, ew. męczenia Was podstawowymi pytaniami ;)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również Cię witam! Ja też sobie najpierw pomału, bez pośpiechu sprzęt zacząłem kompletować. Ale ostatnio, czytając o piwku na tym forum, tak się napaliłem, że już nie mogłem wysiedzieć czekając na ostatni sprzęt - gar zacierny/warzelny. W końcu go mam i poczyniłem pierwszą warkę :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helo.

 

Zastanawiałem się przez półtora miesiąca nad filtracją brzeczki, oraz parę innych głębokich przemyśleń na temat gara do warzenia i czy działa z kuchnią indukcyjną, czy moc wystarczy, czy nie zawali się, nad temperaturą, siłą wiatru, protuberancjami plam na słońcu...

Teraz stoi w fermentatorze na cichej i korci mnie żeby zobaczyć co tam się dzieje, mimo że niewolno. Wezmę chyba jakieś valium. Ogólnie dopadł mnie bakcyl i trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Witaj, witaj! Wrocław rośnie w siłę, budujące :D Pozdrawiam!

Co do postu powyżej: What the .... ???

Pospolity spam w temacie leków erekcjogennych. Ale żeby to forum piwowarskie już dotknęło tom zdziwion. Oczywiście nie mam na myśli zaburzeń erekcji użytkowników, tylko tego typu spam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.