Jump to content
Sign in to follow this  
wyvern

Jak poprzednik - witam z Wrocławia:)

Recommended Posts

Witam wszystkich!

Z zamiarem nawarzenia sobie piwa:) noszę się już od jakiegoś czasu, nawet czytałem Wasze forum:) Tylko się tak jakoś zebrać nie mogłem, pomysł umarł pośród innych, ale kolega mnie zmobilizował i postanowiliśmy się za to zabrać:smilies: Teraz trzeba tylko zrobić/pokompletować sprzęt (w kupowaniu gotowców nie ma żadnej frajdy). Mam nadzieję, że niedługo będę mógł się pochwalić pierwszymi małymi sukcesami:)

A do tego czasu zostało trochę czytania, ew. męczenia Was podstawowymi pytaniami ;)

Pozdrawiam!

Witaj na forum i pytaj :smilies:

Czasami lepiej kupić (gotowce) jak ty to nazwałeś ,a robienie sprzętu nie zawsze wychodzi taniej.

Nie musi być taniej, gotowca zawsze zdążę kupić a piwowarstwo ma być przyjemnością, składanie sprzętu powinno dostarczyc rozrywki:)

Witaj.

Jak zaczniesz, wciągnie Cię jak bagno. Ja już drugi fermentator kupiłem co by w dwóch warzyć dwa różne gatunki. :) Jeżeli będziesz miał podobne objawy, daj znać. ;)

Udanych warek. :):smilies:

Również Cię witam! Ja też sobie najpierw pomału, bez pośpiechu sprzęt zacząłem kompletować. Ale ostatnio, czytając o piwku na tym forum, tak się napaliłem, że już nie mogłem wysiedzieć czekając na ostatni sprzęt - gar zacierny/warzelny. W końcu go mam i poczyniłem pierwszą warkę :smilies:

Wrocław (Dolny Śląsk) piwem stoi. Ale Górnego Śląska nie pobijecie w liczbie piwowarów witam na forum i życzę satysfakcji z poczynań

Helo.

Zastanawiałem się przez półtora miesiąca nad filtracją brzeczki, oraz parę innych głębokich przemyśleń na temat gara do warzenia i czy działa z kuchnią indukcyjną, czy moc wystarczy, czy nie zawali się, nad temperaturą, siłą wiatru, protuberancjami plam na słońcu...

Teraz stoi w fermentatorze na cichej i korci mnie żeby zobaczyć co tam się dzieje, mimo że niewolno. Wezmę chyba jakieś valium. Ogólnie dopadł mnie bakcyl i trzyma.

Witaj, witaj! Wrocław rośnie w siłę, budujące :D Pozdrawiam!

Co do postu powyżej: What the .... ???

Pospolity spam w temacie leków erekcjogennych. Ale żeby to forum piwowarskie już dotknęło tom zdziwion. Oczywiście nie mam na myśli zaburzeń erekcji użytkowników, tylko tego typu spam.