Skocz do zawartości

Wyłączenie części zasobów serwisu.


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Z powodów administracyjnych i technicznych kolejno zostaną wyłączone na okres dwóch-trzech dni:

 

29 września - strona główna piwo.org

30 września - galeria

1 października - wiki

2 października - jestempiwowarem.pl oraz webmail do poczty! (poczta oczywiście będzie dochodzić bez problemów, a dostęp pop3 działający.

 

Tak więc 2-3 października będzie działać tylko forum

W połowie października, będzie powtórka z rozrywki, tą różnicą, że i forum z 2-7 rano nie będzie działać. Ale o tym będę jeszcze informował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obrazy płyt. Zwykle tak się obchodzi większość zabezpieczeń, zapisujesz obraz płyty na dysku a potem go montujesz używając np programu alcohol 120%. Po czymś takim masz dodatkowy wirtualny napęd cd z tą płytą której obraz zamontowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie:) A jeden z użytkowników naszej poczty wpadł na pomysł przesłania kilku znajomym grę w takim formacie i o dość znacznym rozmiarze, co wyczerpało pewną część transferu na koniec miesiąca. Dlatego wczoraj jakąś godzinę serwis nie działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie:) A jeden z użytkowników naszej poczty wpadł na pomysł przesłania kilku znajomym grę w takim formacie i o dość znacznym rozmiarze, co wyczerpało pewną część transferu na koniec miesiąca. Dlatego wczoraj jakąś godzinę serwis nie działał.

To limit na wielkość załącznika wiadomości musisz ustawić, przykładowo na gmailu jest 25 Mb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można plik podzielić na fragmenty np. 10MB i też przejdzie (patrz np. programy peer2mail).

 

Tomku, a tak trochę przy okazji: jaka jest aktualnie dopuszczalna zajętość jednego konta? Ja zostawiam wiadomości na folderze i aktualnie zajmuję już 10%. Ale nigdzie nie znalazłem ile to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie:) A jeden z użytkowników naszej poczty wpadł na pomysł przesłania kilku znajomym grę w takim formacie i o dość znacznym rozmiarze, co wyczerpało pewną część transferu na koniec miesiąca. Dlatego wczoraj jakąś godzinę serwis nie działał.

@Elroy jakbyś szukał miejsca na hosting forum to zapraszam do mnie, czułbym się zaszczycony móc wspomóc nasze forum.

Na pewno o żadnych limitach transferu i innych ograniczeniach nie będzie mowy.

 

PS: Oczywiście z racji tego, ze jestem aktywnym piwowarem i niebawem członkiem PSPD, żadna opłata za to nie wchodzi w grę :D

Gdybyś miał jakieś pytania lub chciał przetestować pisz na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem hurtem :)

 

Stasiek: każda skrzynka ma 100MB

Admiro: niestety nie mam w tym momencie takich możliwości i chyba właśnie coś koło 25MB wynosi limit (albo timeout serwera :D )

koomona: szkoda, że się wcześniej jakoś nie zgadaliśmy, dosłownie raptem dwa dni. Ale napisałem na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Dziś jest 6 października a wiki nadal brak.

Kiedy można się spodziewać powrotu?

 

Pozdrawiam!

Sprawa okazała się trochę bardziej skomplikowana i wyszło parę problemów technicznych. Wiki już działa.

Dziś w nocy idzie do przeniesienia całe forum, więc jeżeli będę miał siły, to o 1:00 zaczynam

Co za tym idzie w godzinach nocnych forum również nie będzie dostępne.

 

Będę jeszcze dziś informował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Dziś jest 6 października a wiki nadal brak.

Kiedy można się spodziewać powrotu?

 

Pozdrawiam!

Sprawa okazała się trochę bardziej skomplikowana i wyszło parę problemów technicznych. Wiki już działa.

Dziś w nocy idzie do przeniesienia całe forum' date=' więc jeżeli będę miał siły, to o 1:00 zaczynam

Co za tym idzie w godzinach nocnych forum również nie będzie dostępne.

 

Będę jeszcze dziś informował.[/quote']

Widzę!

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Dziś jest 6 października a wiki nadal brak.

Kiedy można się spodziewać powrotu?

 

Pozdrawiam!

Sprawa okazała się trochę bardziej skomplikowana i wyszło parę problemów technicznych. Wiki już działa.

Dziś w nocy idzie do przeniesienia całe forum' date=' więc jeżeli będę miał siły, to o 1:00 zaczynam

Co za tym idzie w godzinach nocnych forum również nie będzie dostępne.

 

Będę jeszcze dziś informował.[/quote']

Widzę!

Dzięki!

Ja non stop gdzieś coś przenoszę, jestem ekspertem. :D W razie czego służę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja non stop gdzieś coś przenoszę, jestem ekspertem. :D W razie czego służę....

W zasadzie wszystko mam przygotowane, pozostaje import sql i delegację domeny. Mam nadzieję, ze nic się nie sypnie. W razie czego budzę w nocy ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja non stop gdzieś coś przenoszę' date=' jestem ekspertem. :D W razie czego służę....[/quote']

W zasadzie wszystko mam przygotowane, pozostaje import sql i delegację domeny. Mam nadzieję, ze nic się nie sypnie. W razie czego budzę w nocy ;) ;)

Ja przy takich manewrach tydzień wcześniej daje TTL na pół godziny i delegacja trwa dość szybko. Czasem niezauważalnie.

Jedynie DNS'y caschowe na WIndowsach i w samych Windowsach mają gdzieś jakiś tam TTL.

Reszta to pikuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.