Skocz do zawartości

Budweiser rozda pół miliona puszek z piwem


coelian

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna z najbardziej popularnych marek piwa w USA będzie rozdawać swoje napoje. Wszystko po to, by podnieść wyniki sprzedaży i wzmocnić wizerunek marki - scooby_brew - czy to Twoja sprawka ???

 

http://www.portalspozywczy.pl/inne/piwo/wiadomosci/budweiser-rozda-pol-miliona-puszek-z-piwem-za-darmo,38678.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego piwa najlepsze są reklamy. :)

... moje ulubione. Wassaaaaaa!!!!! :):):)

 

Tak to jest jak się produkuje masowy produkt bez charakteru.

Kiedyś KP produkowała piwo Dog in the Fog. Było nawet dobre, choć piłem może ze dwa razy. Z tego co wiem produkcja tego piwa przynosiła zyski ale ludzie co się znają na robieniu pieniędzy i niczym innym stwierdzili, że po kiego licha bawić się z taką niszową produkcją jak można bez ceregieli produkować masy przemysłowej wody chmielonej dla "ciemnych mas".

Jak sprzedaż zacznie spadać damy "ciemnym masom" (odmóżdżonym konsumentom, którzy jak zombie pójdą za reklamowym przekazem) cycatą modelkę na bilbord i wszystko (sprzedaż, zysk, wykresy, słupki) wróci do normy... ale zawsze kiedyś osiąga się punkt w którym nawet najładniejsza modelka na bilbordzie nie pomaga - bo ludzie znudzili się tym nijakim smakiem, zakosztowali czegoś innego.... i przejrzeli.

Jak juz rozdają puszki to widać modelki się im skończyły... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno dawno temu, jak to człowiek był maniakiem Star Wars i miał tajną wiedzę że Millenium Falcom to modyfikowany koreliański transportowiec YT-1300 i parę innych maniackich rzeczy, wtedy piło się rEBeliańśkie piwo. :beer:

Teraz to wszystko komercha, ale powspominać można. :')

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przykładowo Tatra Pils, każda nowo otwarta butelka ma inny wodnisty smak, a czasami nie da się tego wypić, nie wspomną tu o całkowitym sponiewieraniu marki Żywiec jasne.

 

Ale jak w spocie JESTEM PIWOWAREM DOMOWYM "jest alternatywa, Piwowarstwo domowe"

Edytowane przez KNX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.