Skocz do zawartości

Minutnik/przypominacz piwowarski.


Jejski

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne wszyscy mieli kiedyś problem z dodaniem na czas słodów, chmieli czy mchu. Skleroza nie boli ale potrafi zamieszać :D . Telefon i inne kuchenne minutniki jakoś mnie stresują i nie mają tej funkcjonalności której potrzebuję. Jako że warzenie z komputerem to dla mnie standard, poszukałem i znalazłem dwa programy.

Pierwszy to Start Timer (Ubuntu,Gnome). Instalacja z poziomu Synaptica, a po przelogowaniu dostępne prawa mysz na panel-Dodaj do panelu-Minutnik Można sobie zapisać określone czynności w danym czasie i wywoływać ikoną na panelu.

Drugi to dodatek do Firefoxa Tea Timer .

Działa podobnie do pierwszego z tym że niestety nie obsługuje plików mp3 :( , a tylko wav. i działa tylko przy włączonej przeglądarce.

W niedzielę przeprowadzam testy.

Macie może jakieś inne propozycje w temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma jakieś doświadczenie z lutownicą to polecam bardzo prosty timer

http://mirley.firlej.org/kuchenny_timer

Sam go używam i działa bez zarzutu, minusem jest to że potrzebny jest kabel do zasilania, bo na baterii długo nie pociągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :(

 

elo ...........

boszeeeeeee ........ z komputerem do warzelni ..........

A z czego muzę puszczać? Bez muzyki przy warzeniu? :D

Po to płace abonament radiowo-telewizyjny żeby korzystać z najzwyczajniejszego radia :)

ale i tak najczęściej i tak nic nie słucham ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEJSKI nowa warzelnia, nowy budzik to nowe piwa muszą być super.

I kto to mówi? Nie sprzęt, nie bajery tylko wiedza i praktyka robi dobre piwa. Mnie jeszcze brakuje dużo do Ciebie, ale się staram.

Właśnie testuję przypominacza i chyba całkiem mnie zadawala. Wiadomo że jak się nie zaprogramuje to nie przypomni o np. wodzie do wysładzania czego przed chwilą doświadczyłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.