Skocz do zawartości

18. Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie, 11.06.2022 r.


Marusia

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, nie chce mi się wierzyć, że WWP są już pełnoletnie ? A były by nawet starsze, gdyby nie rok przerwy.

 

Wiem, że niestety z powodu konieczności zmiany terminu WFDP w tym samym czasie odbywa się Festiwal Piwowarów Domowych (może się uda jakoś połączyć i zrobić wzajemnie relację online), ale piwowarów i piwowarek w Polsce jest na tyle dużo, że liczę na niezłą frekwencję również we Wrocławiu ?

 

Tradycyjnie zatem zamieszczam link do formularza koszulkowego, który jednocześnie jest zgłoszeniem chęci udziału w Spotkaniu Piwowarów. Dla tych, co nie wiedzą, co co chodzi: każdy piwowar, który przyjedzie na spotkanie ze swoim piwem dostaje w prezencie okolicznościową koszulkę Warsztatową ?

 

Pilnujcie terminu 20 maja, bo produkcja t'shirtów też chwilę trwa ? Link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc7htlYLcW-kVilZZvOtqvQxji2Yr6QmwFPCNTwRIrZEQcPHg/viewform

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Halo halo, uczestnicy Spotkania Piwowarów podczas Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa!!! Dziękuję wszystkim za wypełnienie formularza - przypomnijcie znajomym piwowarom, że kto się nie zapisze do 20 maja, ten może nie załapać się na t'shirta w swoim rozmiarze! WAŻNE: w trakcie zamieszczania formularza coś się skićkało i zniknęła standardowa prośba o podanie adresu email i tak, dzięki temu, nie mam z Wami żadnego kontaktu ?
 
Wielka prośba zatem - bardzo proszę o PONOWNE wypełnienie formularza i wysłanie go. Oczywiście kto nie wyśle i tak będzie na liście, tylko wszelkie informacje dalsze będzie musiał zasysać ze źródeł zewnętrznych ?
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.