Jump to content

[GIEŁDA] Klarstein Brauheld Pro 45l prawie nowy na gwarancji + akcesoria piwowarskie

Recommended Posts

Klarstein Brauheld Pro 45l prawie nowy na gwarancji + akcesoria piwowarskie

Witajcie,

Mam do sprzedania świetny, elektryczny kocioł zacierno-warzelny Klarstein Brauheld Pro 45l w stanie prawie jak z pudełka. 

Daję linka do strony producenta oferowanego sprzętu:

https://www.klarstein.pl/Brauheld-Pro-kociol-do-produkcji-brzeczki-45-l-3300-W-30-100-C-pompa-cyrkulacyjna-stal-szlachetna-45-Ltr.html

Kupiłem go jako nowy sprzęt w kwietniu 2021, więc jest jeszcze na gwarancji. Instrukcja z dowodem zakupu w komplecie. Sprzęt jest kompletny w 100%. W zestawie, który oferuję jest wydajna chłodnica zanurzeniowa z nierdzewki dokupiona osobno, gruby wąż silikonowy do spuszczania brzeczki z kotła, filtrator osadów z oplotu z adapterem pasującym do kotła, a bez adaptera pasuje do standardowego kranika w plastikowym fermentorze i kilka innych niezbędnych piwowarowi akcesoriów.
Ogólnie maszyna sprawuje się doskonale. Szybko grzeje i świetnie utrzymuje zadaną temperaturę. Uwarzyłem w niej tylko 5 czy 6 warek, zawsze na maksa dbając o czystość sprzętu w środku jak i na zewnątrz. Sprzedaję go ponieważ przechodzę na system Grainfather. Cały sprzęt jest praktycznie nowy co widać na zdjęciach. Sama maszyna jest dziś warta ponad 2600 zł także wartość tego zestawu to spokojnie 3000 zł. Daję dobrą cenę i chciałbym żeby sprzęt trafił w ręce dobrego, utalentowanego browarnika domowego, który będzie cieszył siebie i swoich najbliższych doskonałym piwem domowym :-)

Cały zestaw zawiera:

• Maszyna Klarstein Brauheld Pro 45l 
  • Chłodnica zanurzeniowa ze stali nierdzewnej
  • Garnek do wody na wysładzanie 25l
  • Kapslownica Greta
  • Wężyk silikonowy 1,5m do odciągania/przelewania piwa
  • Grubszy wąż silikonowy do spuszczania brzeczki z kotła
  • Wężyk z oplotu do filtracji brzeczki z adapterem 3/4" na 1/2"
  • Próba jodowa
  • Miarka do cukru do refermentacji
  • Reduktor osadów do standardowego fermentora
  • Klips na wężyk do zlewania piwa
  • Nowa rurka fermentacyjna
  • Menzurka
  • Balingometr
  • Duża łyga drewniana nowa

Zależy mi na sprzedaży całego kompletu za jednym zamachem, ale rozważę propozycje sprzedania pewnych elementów zestawu osobno. Wysyłka możliwa, ale tylko na palecie. To znacznie zmniejsza ryzyko uszkodzeń w transporcie. Preferowany odbiór osobisty.

Zainteresowanym mogę wysłać linka do chmury z większą ilością zdjęć.

Pozdrawiam i zapraszam do zadawania pytań!

• Sprzedający
    elroy2001
  • Data
    04.01.2022
  • Cena
    2.000,00 zł
  • Kategoria