Skocz do zawartości

Korek party keg z odpowietrzeniem, gumowy korpus


pmzs

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

 

Panie i Panowie czy ktoś z Was posiada wiedzę gdzie można nabyć drogą kupna taki korek jak w załączonym zdjęciu, znalazłem tylko na Ukrainie i w archiwum allegro z 2013r i nic więcej, a może ma bo kiedyś kupił, a nie zużył i chciałby sprzedać? ? Aliexpresowski jest tandetny na pierwszy rzut oka bo moim zdaniem czerwony element może zostać wypchnięty przez ciśnienie przy nieostrożnym obchodzeniu się z beczułką, inne które znalazłem w polskich sklepach mają korpus wykonany z plastiku, a nie z gumy więc niemożliwie jest ich wyjęcie bez uszkodzenia beczki lub samego korka co czyni je jednorazowymi, chodzi mi o taki jak w beczkach Prazackiej albo Bitburgera gumowy korpus i plastikowy dwuczęściowy korek. Może macie takie beczki jako ozdoba i chcielibyście odsprzedać same korki? Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i pomoc????

Screenshot_20211218-210420.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, szczawiosław napisał:

Identyczny, ten który podesłałeś ma korpus z plastiku i taki też znalazłem bez problemu jednak nie da się go wyjąć z beczki bez uszkodzenia beczki lub samego korka (czerwony odlew to twardy plastik ubrany w cienką warstwę gumy robiącej za uszczelkę ten z mojego postu jest cały gumowy więc łatwo wyjąć, a czerwony środek składa się z dwóch części, wajchy do odpowietrzenia, którą kręcisz z 0 na 1 i właściwego korka, który wpychasz do beczki wkładając np pompkę, przy myciu wypływa z wodą, składasz z powrotem i jedziesz dalej?) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.