Skocz do zawartości

Warzenie w Kołobrzegu


mark

Rekomendowane odpowiedzi

Informuję zacnych piwowarów domowych , że 24 i 25 maja 2008 r będziemy warzyć piwo pod Basztą zwaną Prochową(prawdziwa prochowa dawno wyleciała w powietrze) w Kołobrzegu.

Impreza nazywa się Targ Solny i odbywa sie corocznie w ramach Dni Kołobrzegu.

Początek imprezy o godz 10.00 am.Szczegóły www.kołobrzeg.eu

pozdrawiam mark www.warzeniepiwa.w8w.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie razie Zamek Cieszyn nie zgłosił takiej potrzeby.

Na południu będziemy 8.06 w Muzeum Żup Krakowskich w Wieliczce oraz w Bochni 7 lipca(w osadzie zbudowanej niedawno przy szybie Campi)Poza tym 30.05/1.06 będziemy w Lądzie(Festiwal Kultury Słowiańskiej I Cysterskiej) i w Łodzi 26/27.07.08(ll Łódzka Wioska Historyczna)no i oczywiście we wrześniu w Biskupinie.Rozważamy też możliwość warzenia online w Biskupinie ale do tego potrzebna mi by była wasza pomoc.

 

pozdrawiam mark

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasza pomoc polegałaby oczywiście na zamieszczeniu relacji z warzenia na waszym serwerze a nie na pomocy w warzeniu piwa .Mnie najbardziej podoba się mój przydomek "początkujący" ale rozumiem że to wynika ze stażu na waszej stronie.Dla wyjaśnienia podaję,że warzeniem piwa zajmowałem się zawodowo od 1986 do 2004r.Od 2005 r piwowarstwo to tylko moje hobby(nie jedyne). Dopiero dzisiaj odkryłem rozterki Tomka Pasieki dotyczące pokazu warzenia piwa.Z mapy wynika, że jest on moim sąsiadem,i jak do sąsiada może zwrócić się o pomoc.

 

pozdrawiam mark

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście - ranga forumowa, nie ma nic wspólnego z doświadczeniem piwowarskim :)

Co do pomocy medialnej to oczywiście służymy pomocą, będę oczywiście prosił o jakieś bliższe wytyczne i wskazówki czego Panowie oczekujecie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwie bedę zdobywał kolejne szczeble awansu na waszym forum.Regulamin święta rzecz.

Jeżeli zaś chodzi o ewentualne warzenie online to jest to na razie w sferze rozważań czy przekazywanie statycznego obrazu przez kilka godzin ma w ogóle sens.Potrzebna też jest oczywiście zgoda organizatorów i możliwości techniczne realizacji przekazu.Jak ostatecznie postanowimy to napiszę.Dziękuję za chęć do pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwie bedę zdobywał kolejne szczeble awansu na waszym forum.Regulamin święta rzecz.

Jeżeli zaś chodzi o ewentualne warzenie online to jest to na razie w sferze rozważań czy przekazywanie statycznego obrazu przez kilka godzin ma w ogóle sens.Potrzebna też jest oczywiście zgoda organizatorów i możliwości techniczne realizacji przekazu.Jak ostatecznie postanowimy to napiszę.Dziękuję za chęć do pomocy.

Co do takiego przekazu, to realizowaliśmy już owego czasu taką akcję na łamach portalu, więc mogę kilka informacji przekazać.

Pierwsza sprawa, to dostęp do Internetu oraz samej energii elektrycznej w takim miejscu. Zapewne będzie to plener, więc już jest ciężko. Oczywiście można skorzystać z dostępu do sieci gps czyli gprs/edge/umts ale przesył tych informacji będzie Was co nieco kosztował.

Dwa czy będzie na tyle chętnych do oglądania, żeby to miało sens. W naszym przypadku informacje były dużo wcześniej publikowane a w dniu przekazu pomógł w oglądalności Browamator z niusem na głównej stronie

Trzecim aspektem do przemyślenia, to kwestia złośliwości rzeczy martwych. Najgorzej jak coś nie zadziała w kluczowym momencie :)

Tak czy inaczej jestem w stanie pomóc, ale osobiście widziałbym w Waszym przypadku np. profesjonalny materiał filmowy z dobrym komentarzem i prezentacją na youtube. Myślę, że pożytek reklamowy może być większy, przy niższych nakładach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.