Skocz do zawartości

Finansowanie forum


lachim078

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się, czy za bardzo nie wybiegam przed szereg, ale wydaje mi się, że problem warto przedyskutować.

Jak wiemy wszystko kosztuje, również utrzymanie forum. Trzeba wykupić hosting, domenę itp. Ostatnio Elroy wspominał o kończącym się miejscu na serwerze w tym wątku. Co prawda dotyczyło to grafiki mało związanej z tematami piwnymi, ale jak znam życie za jakiś czas może zabraknąć go dla tematów ściśle związanych z browarnictwem.

 

Ciekaw jestem jakie jest Wasze zdanie na temat pomysłu wsparcia finansowego forum, np w postaci cegiełek sprzedawanych w HB?

Mi osobiście forum pomogło bardzo na starcie i nadal jest kopalnią wiedzy pomagającą w warzeniu. I chciałbym w ten sposób "spłacić" dług wdzięczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zainteresowanie oraz dobre serce :lol::monster:

Nie ma się czym jednak przejmować. Mam już kilku reklamodawców, którzy niebawem zawitają w serwisie. Pozwoli to na utrzymanie serwisu, oraz w w końcu zabranie się za gadżety związane z piwowarstwem i piwo.org :)

Tak więc wszelakie zbiórki nie są potrzebne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to cieszy

co do reklamodawców - byle to nie były wstrętne pop-upy.

a samo piwo.org jest bogatym serwisem + sklep, a forum bardzo sympatycznym (w porównaniu do innych for)

jak sie nie myle to piwo.org bylo moim 1-szym serwisem o tematyce piwowarstwa domowego który odwiedziłem.

z ciekawości - czy piwo.org miało kiedyś inną budowę i wygląd (tak kilka lat wstecz), bo pamięć zawodna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://web.archive.org/web/20030201192336/http://piwo.org/

 

To w/w jedynie nie należało do mnie, późniejsze wersję już tak.

Serwis miał chyba z 3 przebudowy jako takie.

 

Reklamodawcy będą raczej z naszej branży piwno-piwowarskiej i będą to klasyczne bannery. Na pewno nie będą przeszkadzać w oglądaniu, to gwarantuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.