Jump to content
Sign in to follow this  
bnp

Keg w bloku

Recommended Posts

Jak się chce to się da :)

oto mój mały zestaw do wyszynku

keg pepsi,

kolumna

butla 1,5 kg schowana w koszu

jak na razie temp sprzyjają wyszynkowi, nie jest źle. Może się uda nalewać tak piwko do grudnia, później pomyślę o lodówce lub styropianowym pudle. Zobaczymy.

hehe to małe cream ale bo jeszcze muszę dziś rozlać 2 kegi a jak się napiję to zaraz narozrabiam :)

bnp- super szczególnie ta szklaneczka. Chyba ją już gdzieś widziałem.

Przy tych temperaturach możesz śmiało lać do grudnia.

Tak sobie myślę, że ciekawie by wyglądało, postawić tą beczułkę zamiast tradycyjnego nalewaka na lodówce, tym sposobem fajny kegerator by wyszedł :)

Tak sobie myślę, że ciekawie by wyglądało, postawić tą beczułkę zamiast tradycyjnego nalewaka na lodówce, tym sposobem fajny kegerator by wyszedł :)

taki jest plan w zamierzeniu

dłuższe przewody, beczułka na stół, keg pod stół lub do lodówki i nalewak jak się patrzy. Obecnie taka balkonowa prowizorka najważniejsze że działa. Beczułka pod koniec października wyląduje na stole na chrzcinach, bo ostatnio zostałem tatą :D to zobaczymy czy się spodoba :cool: biesiadnikom

przemo70 - takie beczułki to chyba widziałem jako schładzarki. Beczułka była położona, a w denku był kranik. Muszę poszukać i podeślę link.

Piękne, bardzo mi się podoba. Właśnie dojrzewa powoli we mnie myśl o kegowaniu, tylko przeraża mnie troche gdzie ustawie kegator, ale widzę że i bez kegatora można dać sobie rade. Myślę że jeszczę z pół roku ta myśl we mnie poleżakuje i po przeprowadzce, myśl wprowadze w życie :cool:

Ja nigdy nie myślałem o beczkach. Dopiero jak wygrałem w zeszłym roku schładzarkę to stwierdziłem, że trzeba coś zrobić. Pomysłów było wiele, ale skończyło się na mobilnym meblu w kuchni. Mebel oczywiście dopasowany do kuchni. Były załączone zdjęcia.

Teraz mogę stwierdzić, że schładzarka to fajna rzecz i oczywiście przydatna.

bo ostatnio zostałem tatą

BNP gratulacje !!! Syn czy córka ? No i nie pozostaje nic innego jak życzyć Ci, aby piwowarstwo nie popadło w niełaskę (jak u mnie ostatnio :cool:).

przemo70 - takie beczułki to chyba widziałem jako schładzarki. Beczułka była położona, a w denku był kranik. Muszę poszukać i podeślę link.

tylko ceny powyżej 2000zł :cool:

@Belzebub

dzięki, mam syna i postaram się przekazać mu rodzinne tradycje wyrobu wszelakich trunków

@Cartmann

Ty się nie zastanawiaj tylko zabieraj się za kompletowanie sprzętu, jak rozłożysz w czasie to tak finansowo nie odczujesz.