Skocz do zawartości

Poznańskie Inspiracje Piwne


enzym

Rekomendowane odpowiedzi

W Poznaniu jest sporo lokali serwujących ciekawe piwa i mających nieco szersze półki na których znajduje się więcej niż tylko Pilsy. Z drugiej trony jest też sporo ludzi którym piwo jest bliskie.

 

Propozycja jest prosta:

- spotykamy się raz w miesiącu, co miesiąc w innym lokalu (ale związanym z piwem)

- spotkania są tematyczne tzn. pijemy określony styl piwa i o nim rozmawiamy w sposób nieco bardziej profesjonalny niż tylko stwierdzenia: ?no dobry browar??

 

Zainteresowanych proszę o kontakt!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja jestem wstępnie chętny. Do listopada dużo czasu, nie wiem czy dostanę wolne, ale oczywiście będę się starał, żeby się udało.

Apropo stwierdzeń "no dobry browar" to muszę sobie jeszcze wyrobić kubki smakowe, by wyczuwało wpływ odpowiedniego składnika na smak - do tej pory piwo było dla mnie piwem i obracałem się głównie w Pilsnerach. Ale jak dobrze pójdzie to do listopada będę już warzył z zacieraniem - na razie brewkity pozostają. Lager w butelkach od miesiąca, pszeniczne na cichej i niedługo rozlewam, a w puszcze mam jeszcze koźlaka.

Myślę, że nienajgorszym miejscem na spotkanie byłby np. Brogans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin odległy żeby każdy mógł zarezerwować :( kubki smakowe będziemy wyrabiać sobie razem, złożenie jest takie żeby co miesiąc w innej knajpie się spotkać póki co lepiej kojarzące się z piwem: U Hanzika, Brogans, Cooliozum. W Brogansie robiliśmy Poznańskie Forum Piwowarów wiec tam było by najłatwiej ale to też zależy co nas będzie inspirować na pierwszym spotkaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu jest sporo lokali serwujących ciekawe piwa i mających nieco szersze półki na których znajduje się więcej niż tylko Pilsy. Z drugiej trony jest też sporo ludzi którym piwo jest bliskie.

 

Propozycja jest prosta:

- spotykamy się raz w miesiącu, co miesiąc w innym lokalu (ale związanym z piwem)

- spotkania są tematyczne tzn. pijemy określony styl piwa i o nim rozmawiamy w sposób nieco bardziej profesjonalny niż tylko stwierdzenia: ?no dobry browar??

 

Zainteresowanych proszę o kontakt!!!

O jakich lokalach myślisz ?

ps Propozycja spotkania Poznańskich Piwowarów padła już tu http://browar.biz/forum/showthread.php?t=89432

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie do głowy mi przychodzą: U Hanzika, Brogans, Cooliozum narazie to trochę za mało więc jak ktoś ma propozycję to bardzo chętnie ją dołączymy

 

Pomysł jest taki żeby spotkać się w Poznaniu i porozmawiać w gronie nieco szerszym niż tylko sami piwowarzy domowi, chcemy zwykłych wypijaczy piwa też

 

Dla piwowarów domowych organizujemy co miesiąc Poznańskie Forum Piwowarów - najbliższe spotkanie pod koniec października (www.warzymypiwo.pl)

 

Poznańskie Inspiracje Piwne mają być spotkaniem o kulturze piwa pokazującycm bogactwo smakowe i style tego napoju, nie chcemy na nim wchodzić za głęboko w technologię produkcji i mówić o tym jak dany styl zrobić w domu

Edytowane przez enzym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Przepraszam za wykorzystanie tego tematu

ale gdyby ktoś był zainteresowany innym spotkaniem to zapraszam

zbiera się sama śmietanka :) 04.12.2010

 

http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=90050

Edytowane przez josefik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za wykorzystanie tego tematu

ale gdyby ktoś był zainteresowany innym spotkaniem to zapraszam

zbiera się sama śmietanka :) 04.12.2010

 

http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=90050

zgłaszam zainteresowanie, pewnie na giełdzie dowiem się gdzie i jak i o której

 

w Kriek byłem, fajnie sympatycznie tylko ceny dość spore. Za Kwak'a zapłaciłem chyba ok 19 zł. W menu nie ma cen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.