Skocz do zawartości

Mycie i suszenie mini kega


Romanos_P

Rekomendowane odpowiedzi

Czy macie już opatentowane jak dokładnie wysuszyć mini kega 5l po umyciu? Kupiłem ostatnio 4 puchy w TwoimBrowarze ale nie wiem czy to nierdzewka i jak z nią postępować. Nie miałem wcześniej doczynienia z kegami, a na forum nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, anteks napisał:

te "kegi" to rak

 

Nie jestem w stanie kupić osprzętu corneliusa za tysiaka w tym momencie. Nie pytam generalnie o to czy tego używać, bo już to kupiłem i będę. Pytam o sposób osuszania. ?

 

Ale dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szt za 30zl. Ale pompka 170zl. Nic więcej nie trzeba. 
 
Napiszcie w takim razie jak wy sobie radzicie w sensie kosztów wejścia.
Zobacz sobie filmik który nagrałem dla osób, które chcą wejść w kegi. Jest wszystko o kosztach jakie się ponosi, co warto kupić, co nie itp.


Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Wiem o co chodzi corneliusem i wiem też że trzeba wydać ok 700 PLN na taki wyszynk.
 
Jak sprawa z Kegpetami?
Z tymi nowymi odkrecanymi na pewno przyjemnie, z tymi co za darmo dają to dużo pierdzielenia z fittingiem. Na filmiku wszystko jest, półtora roku miałem kegpety.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeszcze mam jedno pytanie co do nagazowania w mini kegu. Dałem wg polecenia 1/2 tego co do butelek a jednocześnie max co można do puszek, czyli 12g cukru. Pierwsza pucha - dosyć słabo nagazowana. Gaz wyczuwalny, ale słabo. Czy tak ma być? Ja zrozumiałem, że dodając 12g cukru do puszki nagazowanie będzie prawidłowe.

 

Wszędzie gdzie czytałem i oglądałem filmy ludzie nie wspominali o słabym nagazowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2021 o 08:29, Romanos_P napisał:

Szt za 30zl. Ale pompka 170zl. Nic więcej nie trzeba. 

 

Napiszcie w takim razie jak wy sobie radzicie w sensie kosztów wejścia.

zwykła pompka do tej puszki to koszt 20-30zł, na nabój co2 przy odrobinie szczęścia do wyrwania poniżej 100zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, anteks napisał:

zwykła pompka do tej puszki to koszt 20-30zł, na nabój co2 przy odrobinie szczęścia do wyrwania poniżej 100zl

 

Ale ja mam Party Stara z nabojami CO2 do puszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.