Skocz do zawartości

Piwo gopnik


Gimiter

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu testować? Ekstrakt słodowy z cukrem sfermentowany drozdzami babuni.

Zapewne da się pić.... Szczególnie jak nie ma nic do picia, a pić się chce. Myślę, że najlepiej będzie smakować pijącym w wieku 16-20 lat, na pierwszym w życiu, samodzielnym wyjeździe na działaczkę, lub pod namiot.

Zbiornik ci ten z filmu niepotrzebny. Wystarczy jakaś kanka od mleka. Myślę, że niuansów smakowych między fermentowaniem w nierdzewne, a w aluminium, przy tym wykwintnym trunku nie zauważysz.

Edytowane przez Kaniutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.07.2021 o 07:42, Kaniutek napisał:

Co tu testować? Ekstrakt słodowy z cukrem sfermentowany drozdzami babuni.

Zapewne da się pić.... Szczególnie jak nie ma nic do picia, a pić się chce. Myślę, że najlepiej będzie smakować pijącym w wieku 16-20 lat, na pierwszym w życiu, samodzielnym wyjeździe na działaczkę, lub pod namiot.

Zbiornik ci ten z filmu niepotrzebny. Wystarczy jakaś kanka od mleka. Myślę, że niuansów smakowych między fermentowaniem w nierdzewne, a w aluminium, przy tym wykwintnym trunku nie zauważysz.

tylko że po zrobieniu tego chciałem wykorzystać to do nagazowania piwa poza butelkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz gazować piwo poza butelki, to jest cały temat o kegach, rozlewie do kegów, kegeratorach itp.

Ale naprawdę....

Gopnik - to polski odpowiednik żula z blokowiska. Piwo Gopnika ma mieć procenty i być tanie. Walory smakowe są tu "nawetniewiemktórożędne". Wg mnie to absolutna strata czasu i pieniędzy.

Edytowane przez Kaniutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.