Skocz do zawartości

XVII Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie, 04.09.2021 i Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa 03-05.09.2021


Marusia

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Wiem, że już późno, ale wiecie, jak jest w tych czasach ?

 

Niniejszym zapraszam piwowarów domowych z całej Polski na coroczne spotkanie we Wrocławiu.

 

Zasady takie jak zwykle - każdy piwowar dostaje okolicznościowa koszulkę, a jedynym warunkiem uczestnictwa jest przytaszczenie ze sobą minimum 5 litrów piwa do degustacji ?

Spotkanie odbędzie się w sobotę Festiwalową, w specjalnym namiocie, w godzinach 13:00-18:00.

 

W tym roku grafika na koszulki dla odmiany będzie taka, jak na ekokubkach Kocham Piwo bo już kilkanaście lat wałkuję logo Warsztatów i mi się znudziło ? Z logo będzie tylko mały znaczek. Zapisy pod linkiem - do dzieła! UWAGA! Zapisy do 15 sierpnia - potem też można, ale będzie problem z otrzymaniem koszulki - muszę je przecież odpowiednio wcześniej zamówić ? 

 

http://www.kochampiwo.com.pl/wroclawskie-warsztaty-piwowarskie-2/

 

P.S. Nie patrzcie na logo na stronie, jest na nim nr 10 - będzie zmiana oczywiście na XVII ?

 

 

 

 

kocham_piwo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

T'shirty zamówione, zgłoszeń jest 35, większość z osobami towarzyszącymi ? Planujemy, jak zwykle, po kilkugodzinnej sesji "między nami piwowarami" wpuścić nieco gości - nie więcej, niż 50 osób - zatem pamiętajcie o tym, żeby zostawić nieco piwa dla nich ?

 

Koszulek zamówiłam jak zwykle nieco więcej, zatem jeśli ktoś się jeszcze dopisze, to się załapie. Jednakże ze względu na konieczność spełnienia warunków związanych z wiadomo czym, nie możemy przekroczyć 40-stki ?

Edytowane przez Marusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.