Skocz do zawartości

INPOST


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. . Nie mam czasu polować na uciekających kurierów albo dostosować się do ich godzin, a na stronach treści odnośnie wysyłki , są na samym końcu finalizowania zakupu lub w regulaminie . Jak by nie można było w widocznym miejscu na stronie głównej napisać "wysyłamy za pośrednictwem ....". Może ktoś kupował lub wie , jakie sklepy internetowe wysyłają składniki za pośrednictwem InPost ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twójbrowar, Marxam, Homebeer.

Trochę lenistwo z Twojej strony, większość jeśli nie wszystkie sklepy mają na głównej "Koszty i czas dostawy" czy coś podobnego i widać jak na dłoni czy mają paczkomat czy nie, wcale nie trzeba nigdzie szukać po regulaminach, czy sprawdzać dopiero przy finalizowaniu zakupu.

Edytowane przez skazi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2021 o 09:58, skazi napisał:

Trochę lenistwo z Twojej strony, większość jeśli nie wszystkie sklepy mają na głównej "Koszty i czas dostawy" czy coś podobnego i widać jak na dłoni czy mają paczkomat czy nie, wcale nie trzeba nigdzie szukać po regulaminach, czy sprawdzać dopiero przy finalizowaniu zakupu.

Lenistwo lenistwem, ale post może niech będzie też zachętą dla sklepów, które tego nie robią aby zacząć wysyłać do paczkomatów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, paulox81 napisał:

Lenistwo lenistwem, ale post może niech będzie też zachętą dla sklepów, które tego nie robią aby zacząć wysyłać do paczkomatów :)

No jasne. Sklepy szukają zachęt na forach.

Teraz chyba tylko Marxam się tutaj pojawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, zasada napisał:

No jasne. Sklepy szukają zachęt na forach.

Teraz chyba tylko Marxam się tutaj pojawia.

Część z nich to także pasjonaci, piwowarzy domowi, więc od czasu do czasu na pewno pojawiają się na forum. Poza tym dla właściciela raczej ważne jest czego oczekuje klient i jak go zatrzymać na dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, anteks napisał:

allegro surowce sa droższe niż w sklepie

Jeśli kupujesz w niedużych ilościach a dostawa jest darmowa to niekoniecznie, a do tego śrutowanie jest też darmo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupowałem na allegro, ale nie byłem zadowolony z jakości chmieli, więc na chwilę obecną szukam innych sklepów, niestety nie wszystkie prowadzą sprzedaż na allegro więc dochodzą koszty przesyłki, ale jeśli jakość chmielu będzie zauważalnie lepsza to z dwojga złego wolę dopłacić do przesyłki.

 

Edytowane przez paulox81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Cześć. 

Ostatnio kupowałem z homebrewing.pl co prawda wysyłka kurierem GLS, ale po zamówieniu dostałem maila i mogłem przekierować paczkę do Punktu Obslugi Paczek (parcel shop) a stamtąd odbiór do 5 dni. Akurat taki punkt mam blisko więc dla mnie ok. Może inne firmy kurierskie też mają taką opcję? Tak czy owak warto to brać pod uwagę przy zamawianiu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja zamawiam do biura (adres biurowy ale odbiorcą jestem ja z imienia i nazwiska a nie firma).

Kurierzy pod firmę podjeżdżają codziennie, mniej więcej o stałych porach i nie ma problemu z nieobecnością odbiorcy :)

 

Nigdy nie musiałem gonić za paczką, a zamawiam losowymi kurierami (co taniej w danym sklepie) i przetestowałem wielokrotnie wszystkich działających na polskim rynku i z żadnym nie było problemu. Czyżby adresy 'biznesowe' były 'lepiej' traktowane?

 

W każdym razie - jak masz możliwość, to polecam spróbować - u mnie się sprawdza idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.