Skocz do zawartości

Zgoda jeździ po Polsce


zgoda

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś chciałby spróbować któregoś z moich piwek, albo po prostu ma do mnie interes, to podaję, gdzie będę we wrześniu (oczywiście, poza Wołominem i Warszawą).

 

  • 6.09: Włocławek, od 8 do 16 w okolicach ul. Reymonta (samochód niestety uziemiony na polerce lakieru przez cały dzień)
  • 24-26.09: Ustroń, od piątku wieczorem do niedzieli rano jestem na Jesieni Linuksowej

 

Jeżeli ktoś chce piwko ode mnie, to proszę na PW info które go interesuje (bardzo chętnie wezmę jakieś w zamian na spróbowanie). Tu jest wątek z moimi piwowarskimi przygodami -> http://www.piwo.org/forum/t3269-Clair-de-Lune.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieron, z największą przyjemnością uścisnę dłoń tak doświadczonego piwowara. I pozbawię go części zapasów (Belgi i Angliki najchętniej, bo te znam najsłabiej). W ramach wdzięczności oczywiście oddam coś z mojej piwnicy (aktualizowany na bieżąco skład magazynu w stopce), albo mogę zatańczyć. Albo zaśpiewać. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
12-15 lutego: Kraków. Będę z żoną i córką, nocujemy w hotelu Polonez na Reymonta.

13 - 15 z przyjemnością któregoś wieczora mogę Cię ugościć, lub możemy spotkać się na mieście ;) Wybór należy do Ciebie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12-15 lutego: Kraków. Będę z żoną i córką' date=' nocujemy w hotelu Polonez na Reymonta.[/quote']

13 - 15 z przyjemnością któregoś wieczora mogę Cię ugościć, lub możemy spotkać się na mieście ;) Wybór należy do Ciebie ;-)

O umknął mi ten post...

Jako, że 12-13 również jestem w Cieszynie, to w dniach późniejszych możemy się spotkać "na mieście" :) Może Omerta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 mamy z żonką rocznicę ślubu, ale nie widzę przeszkód, żeby w miłym gronie obalić jakieś piwko. :/

 

I tak planowaliśmy odwiedzić Omertę i/lub Non Iron, więc się dobrze składa.

 

Tyle, że podróżujemy pociągiem, więc dużo piwa na wymianę (w obie strony) nie zabiorę. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na którą godzinę zarezerwować stolik w Omercie (o tej porze są zwykle tłumy i szkoda nóg :( )

Wybieram się do Ciebie w poniedziałek to się dogadamy' date=' co i jak. :([/quote']

Jak by co dzisiaj lub jutro bede mial dla Ciebie gestwę. Urqelle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.