Jump to content

[Sprzedam] iSpindel / płytka do iSpindla

Recommended Posts

Cześć :)

Mam na sprzedaż dwie sztuki iSpindel na płytce The Jeffrey  v2.69. Mogę dorobić jeszcze dwa jednak obecnie nie mam akumulatorów.

Na pokładzie:

• Płytka The Jeffrey v2.69
  • Włącznik
  • Wemos D1 mini v3
  • Żyroskop GY-521
  • Czujnik temperatury DS18B20
  • Moduł ładowania USB-C
  • Koszyk na akumulator
  • Akumulator Panasonic NCR18650B

Wgrana wersja oprogramowania: 6.5.1

iSpindle są skalibrowane i wyważone do 25 stopni w czystej wodzie (+- 2 stopnie, specyfikacja iSpindle dopuszcza +- 5 stopni).

Płytka siedzi dość ciasno, nie ma miejsca na jakikolwiek ruch który rozkalibrowałby urządzenie.

Reset iSpindla jest możliwy przez zwarcie (np. śrubokrętem) dwóch pinów na samej górze iSpindla, nie trzeba wyciągać całego modułu.

Kalibracja wielomianu konwersji gęstości jest do przeprowadzenia, nie wymaga ona żadnego lutowania ani przerabiania iSpindle. Można ją przeprowadzić na 2 sposoby:

• Robiąc roztwór wody z cukrem, rozcieńczając go i odczytując wynik po każdym rozcieńczeniu
  • Ulepszona metoda - Robiąc roztwór wody z cukrem i fermentując go, odczytując wynik w regularnych odstępach

Kalibracja nie jest potrzebna jeśli interesuje nas tylko temperatura brzeczki i informacja, czy fermentacja się już zakończyła czy jeszcze nie.

Wszelkie potrzebne linki mogę podesłać w wiadomości prywatnej.

Cena: 140zł + KW

Mam też na stanie 5 płytek w cenie 15zł/szt + KW jeśli ktoś jest zainteresowany złożeniem iSpindla samemu.

Za dodatkowe 5zł mogę dorzucić wymagane rezystory, diodę, włącznik oraz czujnik temperatury, te elementy przeważnie są sprzedawane w pakietach po 10 sztuk.

IMG-7174-min.jpg

IMG-7175-min.jpg

IMG-7176-min.jpg

IMG-7177-min.jpg

IMG-7178-min.jpg

IMG-7179-min.jpg

IMG-7180-min.jpg

Edited by _Makar_
  • _Makar_ changed the title to [Sprzedam] iSpindel / płytka do iSpindla