Skocz do zawartości

Czy warto kupić lepszy kocioł warzelny na początek?


Fearedse

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam od pierwszej warki korzystam z Royala i jestem zadowolony, nic mi się nie psuje, nic nie przypala, jedyne co zmieniłem to lepiej umocowałem rurkę wlotową do pompy na dnie wężykiem silikonowym. Nienawidzę mycia sprzętu po warzeniu i jak sobie pomyślę o myciu garów, to aż mnie ciarki przechodzą. Do tego warzenie wielo-temperaturowe, to na garnku masakra, a przy kociołku programujesz i możesz iść na piwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, giekon napisał:

Ludzie też tuningują GFki, to akurat żaden wyznacznik :) Co do reszty nie wiem, nie znam się 

Ale na podstawowej wersji GF śmiało możesz warzyć bez żadnych problemów. Dodatkowa siatka na dolne sito (której już nie używam), hopstoper, camlocki to tylko usprawnienia dla wygody albo podniesienia wydajności. Za to w zestawie masz chłodnice przeciwbieżną, i kontroler BT, na którego bezpośrednio z apki na telefonie uruchamiasz warzenie. Ponad to wykonanie tego kociołka w stosunku do jego odpowiedników jest dużo lepsze. @Pabllo_Lodz przerabiał ten temat, i w którymś wątku o tym pisał. Pytanie czy warto dać za ten kocioł tyle ile kosztuje? Wszystko zależy od zasobności portfela. Ja upolowałem na forum mało używany z dodatkami w dobrej cenie i uważam, że było warto. Tym bardziej, że warze w kuchni w mieszkaniu i nie mam wiele miejsca. Patrząc z perspektywy czasu to nowego za 3700 też bym kupił. Za to chińczyka na pewno nie. Widząc jego wykonanie już mnie to negatywnie nastraja, może niepotrzebnie bo na takim nie pracowałem, ale patrząc na wykonanie choćby sit to jakoś nie wzbudza to we mnie zaufania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.