Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE! na LIVE z butelkowania + loteria


Bart K

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Chciałem was zaprosić do mojej szopki zwanej dumnie Enigma Shed Brewery  na butelkowanie przy piwku. 

Będę butelkował 2 podobne warki Hazy IPA uwarzone wcześniej w szopie na żywo :). 

 

UWAGA! Do wygrania będzie koszulka polo z logiem Enigma Shed Brewery! Dodatkowo będę prezentował kapsle z logiem ESB (Enigma Shed Brewery) które niestety są trochę skopane :(

 

Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu koszulki jest udostępnienie posta z fanpage Facebooka - Enigma Shed Brewery (zachęcam też do polubienia) i bycie na czacie osobiście podczas losowania! 

 

Będą pite piwa miedzy innymi z lokalnego browaru Blackend Sun Brewery (Milton Keynes, UK).

 

Trochę o mnie:

Nazywam się Bart Kajor, mieszkam w Anglii już kupę lat w Milton Keynes (Bletchley) , warzę piwo w swojej szopie i robię lajwy już od prawie roku, w planach mam wizyty w browarach w UK ale też na żywo.  Ogólnie bawię się piwowarstwem i nie jestem żadnym specjalistą. Stawiam na dobrą zabawę podczas lajwów i pomoc czatowiczów podczas warzenia :)

 

Zachęcam do subskrybowania i wpadania na lajwy :)

 

Link do transmisji tutaj:  Enigma Shed Brewery butelkowanie + loteria

 

Do zobaczenia w Sobotę (20.03) o godzinie 19:00 na kanale Enigma Shed Brewery (uwaga może być problem ze startem tak, że proszę klikać na sam kanał Enigma Shed Brewery) 

Bart Kajor

LIVE (1).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.