Jump to content

[KUPIĘ] kocioł warzelny Klarstein mundschenk/brauheld pro/ royal catering

Recommended Posts

Witam. 

Jak w temacie. Kupię używany kocioł zacierno warzelny Klarstein/royal catering o pojemności co najmniej 30 L. Warunek - sprawny. Proszę o oferty w temacie lub wiadomości prywatnej.

10 godzin temu, zasada napisał:

Monitoruj OLX. Ostatnio zgarnalem Klarstein Brauheld Pro 45 za jakieś 840 złych.

Tak z ciekawości, szukasz po jakichś słowach kluczach, czy w konkretnych sekcjach? :) 

• 9 months later...

Witam. Mam do sprzedania Klarstein Brauheld Pro 45l w idealnym stanie. Ma na koncie 5 warek. Brak wad ukrytych, wszystko działa idealnie. Sprzedaję, bo przesiadam się na inny system. Zacieranie i warzenie z nim to czysta przyjemność. Dodatkowo dokupiona jest wydajna chłodnica zanurzeniowa z nierdzewki, dodatkowy wężyk z oplotu i gruby wężyk silikonowy do spuszczania brzeczki z gara i trochę innych przydatnych gadżetów piwowarskich. Jeśli jest Pan zainteresowany to podeślę link do większej ilości zdjęć na chmurze.

Pozdrawiam!

20220104_174158.jpg

14 minut temu, elroy2001 napisał:

Witam. Mam do sprzedania Klarstein Brauheld Pro 45l w idealnym stanie. Ma na koncie 5 warek. Brak wad ukrytych, wszystko działa idealnie. Sprzedaję, bo przesiadam się na inny system. Zacieranie i warzenie z nim to czysta przyjemność. Dodatkowo dokupiona jest wydajna chłodnica zanurzeniowa z nierdzewki, dodatkowy wężyk z oplotu i gruby wężyk silikonowy do spuszczania brzeczki z gara i trochę innych przydatnych gadżetów piwowarskich. Jeśli jest Pan zainteresowany to podeślę link do większej ilości zdjęć na chmurze.

Pozdrawiam!

20220104_174158.jpg

Ale kupisz czy sprzedasz?

4 minuty temu, elroy2001 napisał:

Mam na sprzedaż.

To trzeba było nowy temat założyć, a nie wrzucać ofertę w stary temat sprzed roku.

Do tego kolega który go założył nie logował się od kwietnia.

Edited by skazi

2 minuty temu, elroy2001 napisał:

Mam na sprzedaż.

Jeśli tak, proszę o skorzystanie z opcji Giełda: https://www.piwo.org/classifieds/

Prośba o tym znajduje się w opisie forum:

"ogłoszenia kupna, sprzedaży, wymiany proszę dodawać wyłącznie poprzez aplikację Giełda (link poniżej)  Proszę nie zakładać luźnych tematów na forum".

Profilaktycznie zamykam.

• zasada locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.