Jump to content
Sign in to follow this  
Yanek

Browarzyciel problem z logo

Recommended Posts

Zainstalowało mi się logo browarzyciel w wyszukiwarce google, i okropnie mnie wkur... bo nie umiem tego usunąć.

Może ktoś z Was pomoże.

Marketing wirusowy? Rafał - coś się szykuje? :)

Zainstalowało mi się logo browarzyciel w wyszukiwarce google, i okropnie mnie wkur... bo nie umiem tego usunąć.

Może ktoś z Was pomoże.

Wrzuć jakiś zrzut ekranu, albo rozwiń myśl, bo nie wiem o co chodzi :)

Jak poznasz Rafała osobiście to logo nie będzie Ci przeszkadzało. Bardzo miły człowiek.

Wierzę na słowo że jest miłym człowiekiem, i nie mam nic do tego loga, ale wnerwia mnie to, że nie umiem tego usunąć.

Ale w którym miejscu Ci się to wyświetla i w jakiej przeglądarce? Jeśli możesz to zrób jakiś zrzut ekranu, bo nie wierzę w takie cuda, żeby Rafał coś takiego specjalnie zrobił. Stawiam raczej na jakiś błąd przeglądarki. Może na wszelki wypadek usuń wszystkie pliki z Temporary Internet Files i przeczyść cookies itp...

Pamiętam, że kiedyś miałem taki ciekawy efekt, że w ff zamiast logo piwo.org (a może browar.biz?) wyświetlał mi się jakiś inny w ogóle nie związany z tematem obrazek. Już miałem pisać do administratora, ale na wszelki wypadek sprawdziłem na innym kompie i było ok. Nie pamiętam już co zrobiłem żeby to naprawić, ale to było coś z cache przeglądarki...

Stasiek jesteś wielki :) Miałeś rację przeczyściłem jak radziłeś i pomogło :):):)

Sorry, ale nie mam z tym nic wspólnego :) Zasadniczo to jestem informatyczna "noga" i nie wiem jakim cudem coś takiego się stało, ale cieszę się, że Ci się udało to usunąć. W każdym razie przepraszam za moje logo.

Pozdrawiam

Raf.

Browarzyciel naprawdę nie mam nic do Twojego loga, nawet mi się podoba. Wnerwiało mnie tylko to że nie umiałem tego usunąć.

No chyba że to znak jakiś był :):):D