Jump to content

[Praca] Zlecę wykonanie skrzynki sterowniczej do HERMSa

Recommended Posts

Witam!
Poszukuję elektryka/automatyka który będzie w stanie wykonać dla mnie skrzynkę sterowniczą do HERMSa, coś podobnego jak w załączniku. Ewentualnie jestem otwarty na wszelkie unowocześnienia/ułatwienia. Jeżeli ktoś jest w stanie wystawić fakturę VAT to super, ewentualnie proponuję umowę o dzieło lub inne formy współpracy.
Proszę składać oferty w wiadomościach prywatnych. W weekendy mam najwięcej czasu na odpisanie.

Założenia:
Zasilanie skrzynki Gniazdo 16A lub 32A może być z boku skrzynki
Włącznik/Wyłącznik 0/1 z boku skrzynki,

Oprócz tego na skrzynce (pewnie najlepiej od spodu) 2 Gniazda 16 A do 2 grzałek (6KW, 3x400V), 2 Gniazdka do Pomp 230V max 50W, 3 Gniazda na gniazdo pod czujnik temperatury (dostarczę odpowiednie ewentualnie jestem otwarty na propozycji, czujników jeszcze nie mam)
Grzałki nie mogą pracować obie naraz, boję się że przeciążę instalację gdy obie będą pracować naraz więc np. Załącznik trójdrożny, jedna grzałka/ wyłączone obie/ druga grzałka. 
Pompy załączane osobno, by mogły pracować obie naraz.
Na bebechach się nie znam, dlatego wolę zlecić to komuś kto się na tym zna.

Grzałka w garnku nr 1 od lewej, czujnik temperatury w garnku pokazujący temperaturę  w środku. Pierwszy regulator temperatury do garnka nr 1. Ustawiamy temperaturę grzeje grzałka do odpowiedniego poziomu.
2 Czujnik temperatury jest w garnku nr 2 i poprzez wymiennik w garnku nr 1 stabilizujemy temperaturę. Pompa załączana ręcznie. Więc najprawdopodobniej drugi regulator steruje grzałką nr 1 na podstawie temperatury z czujnika nr 2

3 czujnik temperatury w garnku nr 3, gdzie znajduje się grzałka nr 2.

Cały proces najlepiej opisuje filmik:

Wiring+Guide-2018.pdf