Skocz do zawartości

Pozostałe surowce z nieudanych planów. Co można z tego zrobić?


Rekomendowane odpowiedzi

Ekstrakt słodowy WES bursztynowy 1,2 kg X2 

Słód jęczmienny wędzony- 7 KG 

 

Miała być z tego whisky ale plany niestety muszą ulec zmianie a surowce pasowało by wykorzystać.  Proszę o propozycje. Max- 25l. Jak najbardziej mogę dokupić ewentualne brakujące surowce, chmiele bądź drożdże, choć fajnie by było, gdybym mógł wykorzystać gęstwe z Kveik Voss, S-33 lub mangrove jack M29. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak gęstwa to ja bym poszedł w jakiś imperialny wędzony bezstylowy. Wg. Wort można z tego zasypu liczyć na niemal 20 BLG przy 25 l (70% wydajności). Dałbym to kwejkom.

Chmielilbym tylko na 60 minut czymś prostym: iunga, magnum, marynka.
Edit: no i kurde, jest osobny temat na takie rozkminki.

 

Edytowane przez zasada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, zasada napisał:

Jak gęstwa to ja bym poszedł w jakiś imperialny wędzony bezstylowy. Wg. Wort można z tego zasypu liczyć na niemal 20 BLG przy 25 l (70% wydajności). Dałbym to kwejkom.

Chmielilbym tylko na 60 minut czymś prostym: iunga, magnum, marynka.
Edit: no i kurde, jest osobny temat na takie rozkminki.

 

Faktycznie, moja ślepota.

 

Możliwe też jak najbardziej zrobienie z tego jakiś dwóch różnych piw, aby wykorzystać surowce.  Choć Twój pomysł wydaje sie w miarę prosty i dobry, tylko niekoniecznie właśnie chcialbym robić kolejnego mocarza, bo już trochę u mnie tego stoi (RIS, BW, Podwójny Koźlak i jeszcze Braggot w planach).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.