Skocz do zawartości

Maszyna Piwosza


adas22

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to takie cudo, to żadne piwowarstwo. Już zabawa z ekstraktami ma w sobie coś więcej. A tu wsypać, poczekać i będzie. Jak chińskie zupki czy inne dania w proszku - zjeść się da, ale to nie to samo, co prawdziwy obiad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wypuścili nowy lśniący gadżet. Czysto i sterylnie' date=' bez babrania się z zacierem :(

 

http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,9444243,Chceto__Graal_milosnikow_piwa_.html[/quote']

7 dni , niczym browar przemysłowy :)

7 dni to i tak za długo

Najlepsze jest " wczoraj wyprodukowane , dzisiaj wysikane" ;):(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Eh, szkoda.

 

Dostałem w prezencie taką maszynkę. Wczoraj przeprowadziłem test szczelności na ~17PSI, wsio ok. Zalałem, zasypałem i teraz czekam. Zobaczymy co z tego wyniknie.

 

edit:

 

W sumie ma to swoje wady i zalety, z jednej strony jak wyjdzie shit to będę musiał kupić sobie jakiś zestaw startowy (z tym, że mieszkam ze współlokatorami to będzie ciężko powalczyć o miejsce na to) a jak wyjdzie coś w miarę to co najwyżej kupię jakieś inne smaki piwa i pobawię się tym.

Edytowane przez Deszcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, szkoda.

 

Dostałem w prezencie taką maszynkę.

Jak dostałeś to pół biedy :) Ja tam sądzę, że jako takie piwo ma szansę z tego wyjść - może nie rewelacyjne, ale na studencką imprezę nie takie rzeczy się pije :) Ciekawy jestem co do trwałości tego urządzenia - czy nie okaże się jednorazówką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalałem' date=' zasypałem i teraz czekam. Zobaczymy co z tego wyniknie.[/quote']

Choć jestem sceptycznie nastawiony do takich "wynalazków" to ciekawy jestem efektów. Podziel się wrażeniami po degustacji.

Oczywiście... zostało jeszcze :) 3 tygodnie? :)

 

Jak dostałeś to pół biedy wink Ja tam sądzę, że jako takie piwo ma szansę z tego wyjść - może nie rewelacyjne, ale na studencką imprezę nie takie rzeczy się pije wink Ciekawy jestem co do trwałości tego urządzenia - czy nie okaże się jednorazówką...

Gdzieś tam wyszperałem, że jest to w miarę porządne urządzenie (jeśli chodzi o trwałość) + zamienniki nie są znów takie drogie. Pożyjemy, zobaczymy.

 

A, że mieszkam w studenckim mieszkanku to... z pewnością piwo będzie wyśmienite :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Na forum już trafiłeś, piwo robić chcesz, z tego co zrozumiałem maszyna spadła Ci z nieba - możesz ją sprzedać i za zdobyte pieniądze zacząć warzyć piwo w "tradycyjny" sposób. Tylko nie kupuj w ciemno zestawu startowego, żebyś nie zaczynał potem postów od "Eh, szkoda" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.