Jump to content

Spotkanie birofilów w Gorzowie Wlkp. (4 i 5 września 2010)


Recommended Posts

SPOTKANIE BIROFILSKIE

podczas

Lubuskich Kulinariów Regionalnych

połączonych z

Drugim Festiwalem Piwnym w Gorzowie Wielkopolskim!

4-5 WRZESIEŃ

:okey:

 

Wydział Rozwoju i Promocji Miasta Gorzowa Wlkp. serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Spotkaniu kolekcjonerskim pn. ?Piwo wczoraj i dziś? z możliwością wymiany birofiliów, które odbędzie się w dniach 4 i 5 września 2010r. od godziny 10.00 do 17.00 w hali targowej nr 3 przy ul. Przemysłowej 14-15 w Gorzowie Wlkp. Będzie to doskonała okazja do wymiany oraz handlu swoimi zbiorami. Organizatorzy zapewniają otwieracze oraz okolicznościowe podkładki pod piwo.

Kolekcjonerskie spotkanie pod pieczą Browaru Witnica oraz gorzowskich birofilów odbędzie się w miłej, rodzinnej atmosferze przy smakach i zapachach produktów regionalnych. Kameralny charakter kiermaszu urozmaici prelekcja przedstawicieli Browaru Witnica na temat zasad warzenia piwa. Ponadto już od wczesnego popołudnia aż do późnych godzin wieczornych serdecznie zapraszamy na biesiadę w ogródkach piwnych przy złotym trunku z muzyką graną na żywo, która zaplanowana jest na placu targowym przed halą.

W trakcie Festiwalu Piwnego zasmakować się będzie można w piwach polskich, czeskich, słowackich i belgijskich. Udział w festiwalu zadeklarowały następujące browary: Browar Witnica, Browar Koreb z Łaska, Browar Edi ze Wschowy i Browar Krajan z Nakła nad Notecią oraz bezpośredni importer na Polskę piw belgijskich (lambików) Lindemans - SmakPiwa.pl i O.P.Import - dystrybutor w Polsce czeskiego browaru Cerna Hora i słowackiego piwa Urpiner. Będzie międzynarodowo...

Udział w spotkaniu kolekcjonerskim jest bezpłatny. Chętnych do wzięcia udziału w Spotkaniu kolekcjonerskim prosimy o kontakt:

Marta Matkowska

Wydział rozwoju i promocji miasta Gorzowa Wlkp.

Tel. 95 73 55 843

matkowska@um.gorzow.pl

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.