Skocz do zawartości

XII POZNAŃSKI KONKURS PIW DOMOWYCH “GREATER POLAND” 2021 22-23.04.2021


anteks

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat
Dzień dobry,

Oznaczenie leży po stronie uczestnika konkursu i musi być ono takie, by umożliwiało identyfikację piwa z formularzem zgłoszeniowym. Butelki będą przez nas kodowane i nie będą prezentowane sędziom, dlatego może się na nich znajdować komplet informacji, nie będzie to miało wpływu na oceny sędziów.

Pozdrawiam,

Marysia Pawlik

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, anteks napisał:

Patrząc na ilośc piw na paletach to przed organizatorem ogrom pracy

OK. Rozumiem, że na FB też nie ma szczegółów.

Niezalogowanemu wyświetlają mi się tylko informacje o sędziach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Patrząc na zdjęcia na FB to sędziowanie jeszcze trwa. Z wiadomych powodów ekipa sędziowska jest mocno ograniczona a kategorii dużo (KPD,KPR, Cydry) Nie wiem jak będzie z ogłoszeniem wyników bo w tym terminie TP sie nie odbędą. Nie wiem czy PSPD ogarnia konkurs piw domowych?

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, anteks napisał:

Patrząc na zdjęcia na FB to sędziowanie jeszcze trwa. Z wiadomych powodów ekipa sędziowska jest mocno ograniczona a kategorii dużo (KPD,KPR, Cydry) Nie wiem jak będzie z ogłoszeniem wyników bo w tym terminie TP sie nie odbędą. Nie wiem czy PSPD ogarnia konkurs piw domowych?

Niestety wyników teraz nie podadzą, nawet nazwisk finalistów. Trzeba czekać miesiąc na ogłoszenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 14.04.2021 o 11:58, zasada napisał:

OK. Rozumiem, że na FB też nie ma szczegółów.

Niezalogowanemu wyświetlają mi się tylko informacje o sędziach.

Palety widziałem jak byłem w Browarze w Sadach

 

na meila dostałem info o ogłolszeniu wyników

 

Cytat

Dzień dobry,

Wiemy, że jako uczestnicy konkursu Greater Poland, z pewnością z niecierpliwością wypatrujecie informacji o wynikach. Zapewne wielu z Was pamięta, że to właśnie dziś miała odbywać się gala finałowa, jednak ze względu na trwające obostrzenia zmuszeni byliśmy przesunąć termin Poznańskich Targów Piwnych (30-31 lipca). Nie chcemy jednak trzymać Was w niepewności aż do końca lipca, dlatego zdecydowaliśmy się, że wyniki opublikujemy w formie online. Jeśli chcecie jako pierwsi wiedzieć kto zdobył medale, zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube: https://www.youtube.com/poznanskietargipiwne 8 czerwca o godzinie 19:00. Krótko po zakończonej transmisji video, wynik będzie można znaleźć także na naszej stronie https://targipiwne.pl/.

W ciągu paru dni od ogłoszenia wyników ze zwycięzcami będziemy się także kontaktować osobiście w sprawie zdobytych nagród, a wszyscy uczestnicy otrzymają metryczki oceny zgłoszonych produktów bądź projektów.

Dziękujemy Wam za cierpliwość! :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.