Jump to content
Sign in to follow this  
anteks

Konkurs dla piwowarów domowych: "Niech Świat Pozna Twoje Piwo"

Recommended Posts

Warzysz piwo w domu? Stwórz recepturę, uwarz piwo, wyślij do PINTY i Niech Świat Pozna Twoje Piwo!
Zwycięskie receptury w każdej z czterech kategorii zostaną uwarzone przez Browar PINTA a wszystkie cztery piwa dostępne będą w sklepach Lidl w całej Polsce - pierwsze już na majówkę 2021! Dodatkowo autorzy trzech najlepszych piw z każdej kategorii otrzymają atrakcyjne nagrody od PINTY...
Harmonogram Konkursu, Kategorie oraz Regulamin znajdziesz poniżej.

1. Summer Pils 11-13°Blg
2. Session IPA 11-13°Blg
3. Milk Stout 12-14°Blg
4. Belgian Saison 12-16°Blg

więcej

https://www.browarpinta.pl/konkurs?fbclid=IwAR19-0eyvRLWs1Fpf-QugoJVy3--mIOB2WBRScbA3xhz-psG4_YK_DF7ZgA

5 godzin temu, anteks napisał:

Zwycięskie receptury w każdej z czterech kategorii zostaną uwarzone przez Browar PINTA a wszystkie cztery piwa dostępne będą w sklepach Lidl w całej Polsce

5 godzin temu, anteks napisał:

Niech Świat Pozna Twoje Piwo!

Faktycznie, mega światowo ;)

38 minut temu, Paweł Bąbik napisał:

Świetny konkurs, ale dlaczego ogłaszacie go 5.5 tygodnia przed recepcją piw? :)

Przecież nie anteks go ogłasza tylko Pinta na swoich kanałach. Poza tym, na takie piwa wystarczy. Kuźnia Piwowarów daje podobną ilość czasu. 

1 hour ago, ATP said:

Przecież nie anteks go ogłasza tylko Pinta na swoich kanałach. Poza tym, na takie piwa wystarczy. Kuźnia Piwowarów daje podobną ilość czasu. 

Jasne, że nie Anteks - ale może Pinta czyta :)

3 godziny temu, ATP napisał:

Wystarcza ? Na Pilsa, który za miesiąc ma już być wysyłany ?

Ciśnieniowo ponoć się da, więc siłą rzeczy elitaryzuje to tę kategorię. Sam bym się nie porwał, chyba że bym miał jakiegoś pod koniec fermentacji ;)

I jak, ktoś się porwał na warzenie? Ja własnie zasłyszałem o konkursie, oczywiście już nie mam szans na udział, ale dziwi mnie że wymieniona jest sztywna nagroda w przypadku wygranej, a nie ma jakiegokolwiek procentu od sprzedaży, przecież to hamuje ambicje :D Ponadto "świat" pozna piwo a czy pozna chociaż imię piwowara? 😂

Pozna napewno imię piwowara na zasadzie umieszczenia tekstu na etykiecie z dopiska ze zwycięska receptura pana X. 
ja się porwałem na session IPA w poniedziałek będę chmielic właśnie na zimno ;) 

13 godzin temu, Mandrzej napisał:

jakiegokolwiek procentu od sprzedaży

Zapewne będzie to pojedyńczy wypust z limitowaną ilością, więc nagroda będzie procentem od sprzedaży. Jakim? Tego się nie dowiemy, bo zapewne nie pozwala na to umowa zawarta z pomiędzy Lidlem, a Pintą. 

13 godzin temu, Mandrzej napisał:

oczywiście już nie mam szans na udział

Dlaczego?