Skocz do zawartości

Wężownica do fermentora- ktoś wykonuje?


JURGOWIAK

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, WojtekGaaD napisał:

 

Dlaczego lepsza? W moim przypadku szukałem konkretnie z mocowaniem 8'' triclamp żeby nie mieć problemów z myciem.
To co podałeś jest dedykowane do konkretnego modelu fermentora. OP nie podał szczegółów dot. fermentorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, JURGOWIAK napisał:

No jest idealna i cena zajebista!:) Tylko z dostępnością jest problem, ale i tak dzięki za namiar:)

 

Można kupć w sklepie u Czechów - Tu - płatność Revolutem np.

Zobacz ten wątek o zakupie sprzętu z tego sklepu.

 

Do tego jest potrzebna chłodnica np. na glikol. Sklepowa kosztuje krocie (ponad 600Euro). Masz jakieś tańsze rozwiązanie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, skybert napisał:

 

Można kupć w sklepie u Czechów - Tu - płatność Revolutem np.

Zobacz ten wątek o zakupie sprzętu z tego sklepu.

 

Do tego jest potrzebna chłodnica np. na glikol. Sklepowa kosztuje krocie (ponad 600Euro). Masz jakieś tańsze rozwiązanie? 

Już zamówiłem w Marxam i jeszcze dostałem 10% zniżki PSPD, więc cenowo wyszło spoko:) Ale dzięki za podpowiedź?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tylko dodam - bo nie wiem, czy w zestawie który kupiłeś są dołączone fittingi.

Na oficjalnej stronie fermzilli do tej chłodnicy są dołączone dwie złączki - coś jak John guesty - przez które wkładasz tą chłodnicę, i jest szczelne.

Co prawda na zdjęciach niezbyt to widać, ale jest napisane "included duotight bulkhead fittings to attach the coil to the lid of your fermenter."

https://www.kegland.com.au/temp-twister-cooling-heating-coil-temperature-control-your-fermzilla-with-a-glycol-chiller.html

 

Ten sam fitting jest używany do rurki do sondy temperturowej, i na jej fotce jest lepiej widoczny. Możesz sobie takie sprawić, będzie szczelnie ;)

 

 

IMG_20210117_201855.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.