Skocz do zawartości

Hej :D @piwne_shoty


Mszewski

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie witam po raz kolejny ? Na forum jestem od pewnego czasu i nawet staram się tu i ówdzie udzielać. Panowie i Panie, nie raz mnie poratowaliście radą dzięki czemu mam na swoim koncie już 16 myślę w miarę udanych warek ? To forum jest kopalnią wiedzy , a wiedza sporej części z was jest przepotężna ? Chciałbym się wytłumaczyć dlaczego witam się ponownie - zaczynam nową przygodę na Instagramie. Pisze tam swoje przemyślenia, wypociny podczas degustacji piw (głównie polski Kraft) I chciałem się tu przedstawić i przywitać jako @piwne_shoty. Jeżeli ktoś z was ma konto na Instagramie i zdecyduje się mnie obserwować będę niezmiernie wdzięczny. Uważam że polski rynek piwny potrzebuje jak najwięcej osób propagujących kulturę picia piwa i promocje polskich browarów rzemieślniczych. Zapraszam do dyskusji na temat moich degustacji i jak to mówi Michał Pol w Kanale Sportowym zostawiajcie serduszka, Follow, komentarze. ? Będę wdzięczny za kolejną pomóc tym razem nie przy sensu stricte warzeniu piwa , a przy rozwoju mojej nowej pasji  związanej z piwem na Instagramie. 

 

Profil piwne_shoty. Z góry dziękuję Panie i Panowie. ❤️

 

piwne_shoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.