Jump to content

Dobre?


zoltek
 Share

Recommended Posts

Spokojnie, daj mu czas :) Wielkiego doświadczenia nie mam, ale też raz miałem piwo, które początkowo było kwaskowate i dawało mocno spalenizną, a z czasem stawało się coraz lepsze i smaki układały się jak trza. A jak ptrzetrwało ponad 3 miesiące to okazało się, że jest więcej niż dobre. Wniosek taki - daj piwu czas, a Ty w tym czasie zacieraj następne (i potem jeszcze jedno i jeszcze jedno :) ) :)

Link to comment
Share on other sites

Po 8 dniach od zabutelkowania sprawdziłem i ma jeszcze kwaskowaty smak na początku ( posmak cierpki, jak po wypiciu wytrawnego wina ) ale wydaje się normalne , czy skażone piwo ma jakieś oznaki tego że jest zakażone mówię o wyglądzie coś pływa czy co , chodzi moim etap już gdy piwo jest zabutelkowane bo w moim nic nie pływa. Co myślicie??

Link to comment
Share on other sites

Jest ze 100 róznych infekcji i objawiają się na 1000 sposobów, ale główne podejrzane symptomy to kwaskowatość (!), mętność, brak piany i nagazowania, paląca goryczka, dziwne zapachy (apteczny, szpitalny, plastikowy, aceton, dziwne zapachy owocowo-kwiatowe , goździki itp).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.