Jump to content

Głowica do Kega Ciechan Miodowe


danski77
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkim mam pytanie od roku sprzedaje u siebie w lokalu piwa regionalne które ciesza sie coraz wieksza popularnościa ostatnio nawet mam możliwość zakupu kega Ciechan Miodowe a w moim terenie ciezko jest to dostępne( Podkarpckie) ii moje pytanie brzmi jaka głowica podejsc może abym mogł rozlewac to piwo nie ukrywam ze pisalem do browaru w Ciechanie ale mnie zlał mam swoją chłodzierke prawdemówiac to rolbar ale lałem z niego żywca. Czy może podejsc ta głowica jak nie to jaka gdzie mge ją kupić.??? :) Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

No kolego jak masz możliwość zakupu takiego piwa w beczce to chyba sprzedawca winien udzielić odpowiedzi w zakresie rodzaju tego kega w którym piwo sprzedaje.

Chyba jakiejś tajemnicy by nie robili.

Albo choć fotkę może Masz tego kega ?

Link to comment
Share on other sites

ten sprzedawca maoze mi tylko przywieżć tego kega i w tym jest problem bo jesli ja go kupie a nie znajde na czas głowicy to lipa bo to piwo ma krótką ważność...ale chyba bede musial zaryzykowac. Widzialem na stronce ciechana ze maja oddziqal w krakowie to najbliżej od mojego miasta bo jakies 120 km więc może zadzwonie..hehe pozdro

Link to comment
Share on other sites

Ciechan leje piwo w beczki z fittingiem typu A - tak jak w linku podanym przez darko. Wiem, bo kilka dni temu sprzedałem do Ciechana kilka beczek właśnie z takim fittingiem - innego nie chcieli.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.