Skocz do zawartości

17-18.09.2010 Cieszyn - II Bracka Jesień


dori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wot ciekawostka, chmielenie granulatem. W zeszłym roku gość podawał, że używają ekstraktu chmielowego.

A co się kolega dziwi, Polski Chmiel wyprzedaje zapas granulatu to się Bracki obkupił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jkocurkowi do Cieszyna to za daleko było???

Ani mi nie mów. Pewnie, że nie było za daleko ale tyle spraw mi kolidowało z tym terminem, że nie dałem rady :D

Strasznie żałuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

Ani mi nie mów. Pewnie, że nie było za daleko ale tyle spraw mi kolidowało z tym terminem, że nie dałem rady :D

Strasznie żałuję.

Ale , Jacek nie ma czego. Gdybym nie spotkał Przema z bratem, Jozefika, Pierona, Coeliana, Dziadka, Ziemka, Marka, ekipy z pod parasolki (browar.biz), Marcopoloka, Erloya, Armiro z ekipa z Częstochowy, to normalnie zanudziłbym się na śmierć :)

Inna spraw że tuzy polskiego browarnictwa amatorskiego pojawiły się na giełdzie w sobotę, kiedy ja już pojechałem do pracy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

Ani mi nie mów. Pewnie, że nie było za daleko ale tyle spraw mi kolidowało z tym terminem, że nie dałem rady :D

Strasznie żałuję.

Ale , Jacek nie ma czego. Gdybym nie spotkał Przema z bratem, Jozefika, Pierona, Coeliana, Dziadka, Ziemka, Marka, ekipy z pod parasolki (browar.biz), Marcopoloka, Erloya, Armiro z ekipa z Częstochowy, to normalnie zanudziłbym się na śmierć :)

Inna spraw że tuzy polskiego browarnictwa amatorskiego pojawiły się na giełdzie w sobotę, kiedy ja już pojechałem do pracy :(

Trzeba umieć się bawić,ja się nie nudziłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

Ani mi nie mów. Pewnie, że nie było za daleko ale tyle spraw mi kolidowało z tym terminem, że nie dałem rady :(

Strasznie żałuję.

Ale , Jacek nie ma czego. Gdybym nie spotkał Przema z bratem, Jozefika, Pierona, Coeliana, Dziadka, Ziemka, Marka, ekipy z pod parasolki (browar.biz), Marcopoloka, Erloya, Armiro z ekipa z Częstochowy, to normalnie zanudziłbym się na śmierć :)

Inna spraw że tuzy polskiego browarnictwa amatorskiego pojawiły się na giełdzie w sobotę, kiedy ja już pojechałem do pracy :)

Grabisz sobie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A witaj Macieju na forum' date='gdzie to żeście się ukrywali tyle czasu :)[/quote']

Witaj Zibi. Tak jakoś wypadło, że się ukrywałem na forum, natomiast gdzie Ty ukrywałeś się w Cieszynie ???:D

W tym roku stale coś . Wszystkie imprezy mnie ominęły w tym roku, ale co się odwlecze to nie uciecze.

Na pewno się spotkamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

Ooo,to nie wiedziałem,że jesteś pracownikiem Netii(właśnie czekam na podłączenie) :)

Oni mają podłączonych 80% usług szerokopasmowych po kablach i urządzeniach TPSA :)

No właśnie ja mam należeć do tych 20%,mamy nową centralę Netii,ale czas realizacji 30 dni...Od 3 września korzystam z netu przez gsm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

No właśnie ja mam należeć do tych 20%,mamy nową centralę Netii,ale czas realizacji 30 dni...Od 3 września korzystam z netu przez gsm :)

Sam napisałeś "centralę", kable nowe Netia tez ułożyła? Czy korzysta z kabli TPSA?

Robi się mocny offtopic jak ktoś chce wiedzieć coś więcej na temat telekomunikacji zapraszam na PW.

 

A żeby było w temacie to napisze tak: o godzinie 11:30 kiedy musiałem jechać już do pracy to na giełdzie nie zauważyłem ani Szopa, ani Dori ani Weny :)

wiem, wiem................... moja strata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

No właśnie ja mam należeć do tych 20%,mamy nową centralę Netii,ale czas realizacji 30 dni...Od 3 września korzystam z netu przez gsm :)

Sam napisałeś "centralę", kable nowe Netia tez ułożyła? Czy korzysta z kabli TPSA?

Robi się mocny offtopic jak ktoś chce wiedzieć coś więcej na temat telekomunikacji zapraszam na PW.

 

A żeby było w temacie to napisze tak: o godzinie 11:30 kiedy musiałem jechać już do pracy to na giełdzie nie zauważyłem ani Szopa, ani Dori ani Weny :)

wiem, wiem................... moja strata :)

Mieliśmy zebranie zarządu Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych,w namiocie obok Browamatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

Tak tylko BIELOK pracuś niestety wcześniej pojechał do pracy.

No Janek ;-) Ktoś musi pracować na renty i emerytury naszego społeczeństwa :) :)

Tak jak piszę spotkamy się następnym razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna seria z Brackiej Jesieni - Dori trenuje warzenie :

 

http://www.mafoto.pl/galerie/bracka-jesien-dori/

Piękna seria zdjęć.

W czasie mojego warzenia to musiałem sam robić zdjęcia. ;)

No widzisz idzie ku lepszemu, bo ja podczas próbnego warzenia miałam dwóch fotografów ;) Wielkie podziękowania dla Marka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.