Skocz do zawartości

17-18.09.2010 Cieszyn - II Bracka Jesień


dori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety Belgian Pale Ale nie udało się uwarzyć podczas Brackiej Jesieni. Musimy poczekać jeszcze na drożdże :/ Jednak czasu nie marnowałam i potrenował warzenie Brackiego :lol:

Niestety znów nie miałam zbyt dużo czasu na spotkania towarzyskie. Tak czy inaczej było sympatycznie :D Dzięki wszystkim za miłe spotkania i super piwka. Szczególne podziękowania dla Krzyśka Zacha za butelkę GCh słowackiego, Beacie, Szopowi i Wenie za wspólne pogaduchy przy śniadaniu, Warkowi za zdjęcia, Josefikowi za nauczenie Młodej "przybijania piątki" ... i tak mogłabym jeszcze długo wymieniać, więc jeszcze raz zbiorczo dziękuję wszystkim spotkanym w Cieszynie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc :D

 

Przepraszam wszystkich którzy dostali ode mnie warkę #42 Karmelek, na 99% kwas, jak kosztowałem piwa 1,5 miesiąca temu wydawano się OK :lol:

Można użyć w celach dydaktycznych, lub do zwiększenia objętości szamba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie udało się przełknąć mały łyk,resztą podzieliłem się z josefikiem i przemo70 :lol:

He he no właśnie, za to "przednie" piwo chciałbym również podziękowć :D ale już chyba do niego nie wrócę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę. Mam nadzieję, że wycieczka do Koniczka się udała.

Niestety jak zwykle na takich imprezach (w Żywcu to samo...) zawiedli sfrustrowani i nienawidzący swojej pracy "bufetowi" (szczególnie ten co nalewał Mastne przy nalewaku całkiem z lewej). Lali Mastne (Brackie też) jak jakieś dyskotekowe siki bez pianki - jak herbatę - tylko na końcu "sikając" pianką z nalewaka (umoczonego w piwie). Brak kultury spożycia/podawania piwa daje o sobie znać. Trzeba było gości do Koniczka zabrać... tam by mieli szkołę.

:lol:

Edytowane przez coelian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :D

 

Dziękuję wszystkim za miłe spotkanie, jeśli tylko impreza będzie kontynuowana zdrowie dopisze to za rok też chętnie wyląduję w Cieszynie :lol:

Nie zapomnijcie zabrać bagażnika na narty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie udało się przełknąć mały łyk' date='resztą podzieliłem się z josefikiem i przemo70 :D[/quote']

He he no właśnie, za to "przednie" piwo chciałbym również podziękowć ;) ale już chyba do niego nie wrócę :smilies:

Czy piszecie o "nuklearnym pingwinie 32% alc"??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie udało się przełknąć mały łyk' date='resztą podzieliłem się z josefikiem i przemo70 ;)[/quote']

He he no właśnie' date=' za to "przednie" piwo chciałbym również podziękowć :) ale już chyba do niego nie wrócę :smilies:[/quote']

Czy piszecie o "nuklearnym pingwinie 32% alc"??? :)

Na samo wspomnienie przechodzą mnie ciarki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję za miłe spotkanie w doborowym towarzystwie. Za możliwość degustacji wyśmienitego słowackiego GCh. coelianowi za zorganizowanie wycieczki do Koniczka. ( W przyszłym roku zorganizuj wypad do innego Minipiwowara ).

Z dziką rozkoszą będę czekał na III edycję Brackiej Jesieni :D

Do zobaczenia znów za rok :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję za miłe spotkanie w doborowym towarzystwie. Za możliwość degustacji wyśmienitego słowackiego GCh. coelianowi za zorganizowanie wycieczki do Koniczka. ( W przyszłym roku zorganizuj wypad do innego Minipiwowara ).

Z dziką rozkoszą będę czekał na III edycję Brackiej Jesieni :)

Do zobaczenia znów za rok ;)

Skromnie podałem tylko namiary... następnym razem się dołączę do wyjazdu. A z kumplem pogadam o innych mini browarach.... bo coś w okolicy podobno jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[skromnie podałem tylko namiary... następnym razem się dołączę do wyjazdu. A z kumplem pogadam o innych mini browarach.... bo coś w okolicy podobno jest.

"Minipivovarów" w tych stronach Czech jest jeszcze kilka do odwiedzenia. Udało mi się odwiedzić już większość z nich. Za rok mogę pomóc w wyborze kolejnego minibrowaru do "nalotu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że pomysł z wycieczką do" Koniczka" wpadł nam do głowy dopiero w piątek wieczorem :) . Podejrzewam, że wiecej osób by z nami pojechało.

Moim zdaniem do Konicka trzeba uderzać kolejnymi grupami, miejsca jest mało.

My byliśmy w sumie w 11 osób po południu w sobotę i tylko mistrzowskie zdolności negocjacyjne pozwoliły nam napić się piwa i posmakować zupy czosnaczkowej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i posmakować zupy czosnaczkowej :)

A masz przepis :)

U Konicka nie pytałem ale w necie już sobie wyszukałem: rosołek, czosnek ze zgniataczki, ser żółty starty, grzanki i obowiązkowo :)

 

Nie stosować na pierwszych randkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.