Skocz do zawartości

17-18.09.2010 Cieszyn - II Bracka Jesień


dori

Rekomendowane odpowiedzi

W jakim hotelu macie rezerwację?W grupie rażniej.

Ekipa Ostrowsko-Wolsztyńska zakotwiczy tym razem tu http://www.cieszyn.pl/?p=addressesShow&iAddress=1640 Jakby ktoś z Szanownych koleżanek lub kolegów nie miał jeszcze kąta do przekimania to w w/w jeszcze są :) :)

Nasza mała grupa robi desant w piątek, a do okopów wycofujemy się w niedzielę :)

Tak więc ze wszystkimi chyba się spotkam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Myślę że nie będzie żadnego problemu, gdyż dzieci są tam mile widziane-wszak to impreza rodzinna (tylko bez alkoholu dla dzieci).

Co innego grupa KP - ci do dzieci się nie przyznają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,pytanie do mających ,czy zabieracie ze sobą dzieci do Cieszyna .Pytam gdyż nigdy nie byłem na takiej imprezie.Pozdrawiam

W tym roku nie, ale w zeszłym były, ale się nudziły i żona wyprowadziła z punktu zero :/ a tak poważnie to będą miały gdzie biegać, więc dzieci mile widziane, jak nie masz co z nimi zrobić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem na e-miala zaproszenie na Bracką oraz "Wjazdówkę Na Browar" i tu moje pytanie co z tym zrobić? Trza mieć ze sobą wydrukowane czy przy rejestracji na miejscu otrzymuje się to samo?

Wjazdówkę wydrukuj i włóż za szybę samochodu, uprawnia ona do wjazdu na dolny dziedziniec browaru. Zaproszenia nie musisz drukować, za to musisz się wylegitymować chcąc dostać upominki, czy co tam dawać będą :/

 

Witam ,pytanie do mających ,czy zabieracie ze sobą dzieci do Cieszyna .Pytam gdyż nigdy nie byłem na takiej imprezie.Pozdrawiam

Ja tak samo jak w ubiegłym roku zabieram dziecko :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ' date='pytanie do mających ,czy zabieracie ze sobą dzieci do Cieszyna .Pytam gdyż nigdy nie byłem na takiej imprezie.Pozdrawiam[/quote']

Ja tak samo jak w ubiegłym roku zabieram dziecko :/

No to ja dla odmiany zabiorę żonę, jest trochę jak dziecko, też nie pija piwa ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ' date='pytanie do mających ' date='czy zabieracie ze sobą dzieci do Cieszyna .Pytam gdyż nigdy nie byłem na takiej imprezie.Pozdrawiam[/quote'']

Ja tak samo jak w ubiegłym roku zabieram dziecko :/

No to ja dla odmiany zabiorę żonę, jest trochę jak dziecko, też nie pija piwa ;-)

Ale prawo jazdy ma? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja was przelicytuję - zabieram żonę, co piwa pić nie będzie,

ma prawo jazdy i uwielbia prowadzić samochód :D

a jakby tego było mało - zabieram małe dziecko -

bardzo nieletnie - bo mające jakieś 0,99 lat :)

 

Do zobaczenia w sobotę! :)

 

PS. Wypad na czeską stronę - do Sespresso - także planowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo jak w ubiegłym roku zabieram dziecko :)

No to ja dla odmiany zabiorę żonę' date=' jest trochę jak dziecko, też nie pija piwa ;-)[/quote']

Ale prawo jazdy ma? :D

Ma !!! ale hotel niedaleko browaru znaleźliśmy, więc tym razem nie skorzystam z tej funkcji ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja wróciłem. Normalnie urwanie głowy.

Piwo jak zwykle najsmaczniejsze, Brackie i Mastne z kija to jednak potęga. Zakupiłem również parę unikatów w butelkach do domu.

Fajnie było się spotkać z tak wielką rzeszą znajomych. Szkoda, że człowiek nie ma tyle czasu. Ale wszystko pozałatwiane zgodnie z planem. Za rok to raczej trzeba jechać do niedzieli, bo dziś to impreza leci w najlepsze.

No i wygrałem w konkursie ?Szynkwas Brackiej Gospody?. Szkoda, że byłem jedyny wystawiający, bo chętnie zobaczyłbym co koledzy mają. Jeśli ktoś ma fotki proszę o info na PW.

Wielkie podziękowania dla organizatorów.

Do zobaczenia za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieron !Serdeczne gratulacje ! Naprawdę wielki ukłon :):) .

Wszystkim serdecznie dziękuję za spotkanie. Było super fajnie.

"Orzeł wylądował " :) (zainteresowani wiedzą o co chodzi :D ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.