Jump to content
Marozba

Kadź zacierno-filtracyjna 50L. Kupno/wykonanie.

Recommended Posts

Witam, poszukuje kogoś kto by mógł wykonać dla mnie kadź zacierno-filtracyjną. Opcja jest również kupno gotowego sprzętu jeśli ktoś ma/robi na sprzedaż.  

Sprzęt wykonany dzięki pomocy @Robert87Robocizna solidna, wykonanie od A do Z bardzo przykładne i bez marudzenia na moje wtrącanie się. Nie obyło się bez pomniejszych problemów ale Robert doprowadził całość projektu do końca służąc mi radą i pomocą (co się ceni). Śmiało mogę polecić tego użytkownika. Pozdrawiam.

Że tak zapytam satysfakcjonuje Cie tak wykonana praca na poskręcanych jakiś elementach montażowych? Nawet nie wiem jak to nazwać, wygląda kiepsko, ale chociaż mam nadzieje że jest to nierdzewka?

Jest to nierdzewka, w 100% skręcane w taki sposób żeby była możliwość zmiany kształtu mieszadła...

Wysłane z mojego Ektra przy użyciu Tapatalka

Jestem zadowolony, całość działa jak należy i ogromnie ułatwia pracę. Łatwo jest mi to zdemontować w celu umycia, czy tak jak wyżej napisano zmienić kształt. Kwestią jest też budżet, nie wszystko musi być dopięte na ostatni guzik żeby było wygodne w użyciu. Wychodzę z założenia że sprzęt ma robić swoje i nie musi bajerancko wyglądać.

Na pewno.

Ale wtedy musiałbyś robić sam. Moja kadź, o podobnej konstrukcji: keg din 50l, FD od Sprawka, mieszadło i grzałki od Sprawka, wspawana gilza czujnika temperatury, wspawana nóżki z regulacją, zawór 1/2" w dnie, zawór 3/4" z boku. Wszystko spawane. Sam przygotowałem spawaczowi keg ( wycięcie i nawiercenie otworów, wytrasowanie miejsc spawania etc.) I sam wykonałem uchwyt do silnika. Na gotowo z silnikiem i zasilaczem kosztowało około 1.550 PLN.

Na pewno.
Ale wtedy musiałbyś robić sam. Moja kadź, o podobnej konstrukcji: keg din 50l, FD od Sprawka, mieszadło i grzałki od Sprawka, wspawana gilza czujnika temperatury, wspawana nóżki z regulacją, zawór 1/2" w dnie, zawór 3/4" z boku. Wszystko spawane. Sam przygotowałem spawaczowi keg ( wycięcie i nawiercenie otworów, wytrasowanie miejsc spawania etc.) I sam wykonałem uchwyt do silnika. Na gotowo z silnikiem i zasilaczem kosztowało około 1.550 PLN.
A tu w cenie zawarty jest jeszcze sterownik

Wysłane z mojego Ektra przy użyciu Tapatalka