Jump to content

wychodzę z ukrycia!


Bart K
 Share

Recommended Posts

Siemano wszystkim!

 

Sorry za klikbajtowy tytuł :) .

Chciałem się przywitać i parę słów o sobie. Mieszkam w Anglii. Warzę piwo od paru lat a od jakiegoś czasu robię sesje na żywo na moim kanale na YouTube "Bart Kajor" na który zapraszam jak ktoś ma czas :) bo sesje często powyżej 8h są tak, że można wpadać kiedy się chce. Od razu mówię, że do eksperta to mi jeszcze daleko ale cały czas staram się warzyć lepiej i często podczas warzenia na żywo to widzowie się włączają, pomagają i tworzymy razem.

 

Mam też fanpage na Facebooku - "Enigma Home Brewery by Bart Kajor" gdzie w miarę możliwości zapodaję różne informacje głównie związane z kanałem na YouTube ale nie tylko.

 

Dodatkowo odpalam po woli organizację wycieczek po browarach w UK (nie tylko kraftowych) a ze względu na obecną sytuację z koronaświrusem to planuję bardziej odwiedzanie browarów i robienie wywiadów, filmików itp. ale to dopiero w planach jest bo muszę ogarnąć sprawy techniczne bardziej. W planach wycieczki 1-3 dniowe po browarach plus atrakcje turystyczne. Możliwe, że będe robił krótkie LIVE'y z ciekawymi gośćmi które poźniej będą do obejżenia na kanale bo nie bardzo mam czas (umiejętności) na profesjonalną edycję na razie.

 

Pracuję na codzień jako kierowca TIR'a bo mi to też sporą frajdę sprawia i przy okazji robię LIVE'y podczas jazdy z komentarzami na żywo używając syntezatora mowy, żeby zachować maksimum bezpieczeństwa a jednocześnie mieć kontakt z widzem. (LIVE'y z TIR'a są najczęściej spontaniczne i nie publikuję ich poźniej z różnych względów).

 

Pozdrawiam wszystkich, dzięki tym co mi w warzeniu pomagają i nie tylko! i... zapraszam na LIVE'y :) 

 

DSC05275.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.