Skocz do zawartości

wychodzę z ukrycia!


Bart K

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano wszystkim!

 

Sorry za klikbajtowy tytuł :) .

Chciałem się przywitać i parę słów o sobie. Mieszkam w Anglii. Warzę piwo od paru lat a od jakiegoś czasu robię sesje na żywo na moim kanale na YouTube "Bart Kajor" na który zapraszam jak ktoś ma czas :) bo sesje często powyżej 8h są tak, że można wpadać kiedy się chce. Od razu mówię, że do eksperta to mi jeszcze daleko ale cały czas staram się warzyć lepiej i często podczas warzenia na żywo to widzowie się włączają, pomagają i tworzymy razem.

 

Mam też fanpage na Facebooku - "Enigma Home Brewery by Bart Kajor" gdzie w miarę możliwości zapodaję różne informacje głównie związane z kanałem na YouTube ale nie tylko.

 

Dodatkowo odpalam po woli organizację wycieczek po browarach w UK (nie tylko kraftowych) a ze względu na obecną sytuację z koronaświrusem to planuję bardziej odwiedzanie browarów i robienie wywiadów, filmików itp. ale to dopiero w planach jest bo muszę ogarnąć sprawy techniczne bardziej. W planach wycieczki 1-3 dniowe po browarach plus atrakcje turystyczne. Możliwe, że będe robił krótkie LIVE'y z ciekawymi gośćmi które poźniej będą do obejżenia na kanale bo nie bardzo mam czas (umiejętności) na profesjonalną edycję na razie.

 

Pracuję na codzień jako kierowca TIR'a bo mi to też sporą frajdę sprawia i przy okazji robię LIVE'y podczas jazdy z komentarzami na żywo używając syntezatora mowy, żeby zachować maksimum bezpieczeństwa a jednocześnie mieć kontakt z widzem. (LIVE'y z TIR'a są najczęściej spontaniczne i nie publikuję ich poźniej z różnych względów).

 

Pozdrawiam wszystkich, dzięki tym co mi w warzeniu pomagają i nie tylko! i... zapraszam na LIVE'y :) 

 

DSC05275.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.