Jump to content
Mars_2000

[SPRZEDAM] Nowy Grainfather GF30 + akcesoria

Recommended Posts

NIEAKTUALNE !!!  Sprzęt ma nowego właściciela.

 

Ogłoszenie parafialne.

 

Jakiś czas temu w wątku o Grainfatherze napisałem o swoim zakupie tego urządzenia ze sklepu w Szwecji.

I tak się złożyło, że był problem z przesyłką, która gdzieś zapodziała się w magazynach UPSa, a sklep wysłał mi w międzyczasie drugi komplet. 

Po czym, po jakimś czasie, odnalazł się ten pierwszy i został mi również dostarczony i teraz mam dwa 😆

I jako że stoi on u mnie już trochę czasu i zabiera miejsce, a sklep walczy z USPem o transport powrotny, to zaproponowałem im że może ktoś u nas będzie chciał go kupić i  wówczas do ogarnięcia byłaby tylko przesyłka krajowa zamiast międzynarodowej.

No i sklep się zgodził.

 

Tak więc, w imieniu The Home Brewery  (na FB są pod tym profilem: https://www.facebook.com/Hembryggeriet-1671537679730471/) do kupienia są:

- Grainfather G30 Connect (https://www.thehomebrewery.eu/grainfather-connect-g30-brewery-30l) -  762 Euro

- Grainfather Storage Bag (https://www.thehomebrewery.eu/grainfather-storage-bag) - 28 Euro

- Grainfather Graincoat (https://www.thehomebrewery.eu/grainfather-graincoat) - 50 Euro

- Grainfather Wortometer (https://www.thehomebrewery.eu/grainfather-wortometer) - 20 Euro

- Grainfather High Performance Cleaner 500g (https://www.thehomebrewery.eu/grainfather-high-performance-cleaner-500g) - 13 Euro

- Grainfather Overflow Filter (https://www.thehomebrewery.eu/grainfather-overflow-filter) - 20 Euro

- Łyga ze stali nierdzewnej: Bulldog Mash Paddle Stainless Steel 60cm (https://www.thehomebrewery.eu/bulldog-mash-paddle-stainless-steel-60cm) - 23 Euro

 

wszystkie rzeczy są nowe, oryginalnie zapakowane (nawet nie otrwierałem kartonów po ich otrzymaniu, bo liczyłem że 1-2 dni później UPS zabierze je z powrotem).

 

Zatem, jeżeli ktoś będzie zainteresowany, to proszę kontaktować się bezpośrednio ze sklepem (sugeruję przez messengera, gdzie bardzo szybko odpowiadają) i ustalać sposób realizacji zamówienia, płatności itd., bowiem ja tylko "fizycznie" przechowuję powyższe rzeczy u siebie do czasu odesłania ich do Szwecji, albo zorganizowania transportu do nowego właściciela.  

 

Można powołać się na mnie, czyli Marcina. Będą wiedzieli o co chodzi. 

 

 

Edited by Mars_2000
zestaw sprzedany

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.