Skocz do zawartości

Fitting typu A (Flach) vs M (Kombi)


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

 

Szukam od paru dni różnych informacji i wiele zagwozdek dzięki temu forum udało mi się rozwiązać, za co bardzo Panom dziękuje.

 

A więc pytam. Jaka jest różnica pomiędzy fitting typu A (Flach) a M (Kombi). No na pewno w budowie. Ale czy złącze które posiadam w prywatnym rollbarze które jest dedykowane do fitting'u A będzie pasowało do KEGa z fittingiem M. Taką informację uzyskałem w hurtowni piwa ale jakoś patrząc na zdjęcia nie chce mi się wierzyć.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Pan_Browarek napisał:

Dzień dobry.

 

Szukam od paru dni różnych informacji i wiele zagwozdek dzięki temu forum udało mi się rozwiązać, za co bardzo Panom dziękuje.

 

A więc pytam. Jaka jest różnica pomiędzy fitting typu A (Flach) a M (Kombi). No na pewno w budowie. Ale czy złącze które posiadam w prywatnym rollbarze które jest dedykowane do fitting'u A będzie pasowało do KEGa z fittingiem M. Taką informację uzyskałem w hurtowni piwa ale jakoś patrząc na zdjęcia nie chce mi się wierzyć.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

https://wiki.piwo.org/Rodzaje_fittingów_w_kegach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Browarku jestem juz stary i niedowidzę ale różnicę pomiędzy  fitting typu A (Flach) a M (Kombi)  dostrzegam. Można podpiąć lecz potrzebna jest baaaaaaardzo duuuuuuża siła

 

ps

jak będzie mi się chciało to pójdę do garażu i zrobię fotkę głowic dla porównania

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh no właśnie stąd moje Pytanie. Napisałem wcześniej, iż w hurtowni zostałem poinformowany, iż będzie to pasowało (czyt. Będę mógł podłączyć KEGa z Perłą pod złącze płaskie (A)). Napisałem również o mojej świadomości odn. (w domyśle) różnicy w budowie. Po prostu chciałem potwierdzić czy otrzymałem dobrą informację.

 

Ps. Byłbym wdzięczny za zdjęcia.

Edytowane przez Pan_Browarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pan_Browarek napisał:

Czyli w hurtowni wprowadzili mnie w błąd :(

 

Wcale mnie to nie dziwi. Przeważnie pracownik hurtowni/sklepu to osoba, która ma tyle pojęcia o produktach które sprzedaje, ile wyniosła z krótkiego szkolenia wprowadzającego. Jak czegoś nie wiedzą, to mówią co im się wydaje. Musisz brać poprawkę na takich ludzi ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.