Jump to content

Zapach brzeczki? Co łączy piwa bezalkoholowe?


AMePiaceIpa
 Share

Recommended Posts

Cześć. Od dawna trapi mnie jeden aromat, który wyczuwam w przynajmniej połowie piw bezalkoholowych. Osobiście przypomina mi on łazanki (na prawdę), które kiedyś robiła mi moja babcia. Domyślam się, że jest to zapach brzeczki. Oglądałem kiedyś parę recenzji piw bezalko i zapamiętałem, że tego zwrotu używali tam często. Oczywiście jest to raczej wada. Zdaję sobie sprawę, że trudno jest nazwać aromat z opisu i to tak ubogiego, jednakże myślę, że większość z Was będzie wiedziała o czym piszę ;)

Link to comment
Share on other sites

Coś nie trzyma się to kupy, jest gros piw bezalkoholowych, które w ogóle nie mają takiego zapachu-co więcej zapach brzeczkowy-czyli zapach świeżej brzeczki przed zadaniem drożdży jest inny od tego jaki pojawia się w piwach bezalkoholowych. Podejrzewam, że owi recenzenci po prostu nie mają za dużego pojęcia co opisują i poprzez użycie takiego deskryptora starają się opisać coś innego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.