Skocz do zawartości

Zestaw startowy. Skąd?


bmalkow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mocno przymierzam się do rozpoczęcia Produkcji. Jednak najpierw potrzebuję sprzętu. Przejrzałem oferty sklepów internetowych i zastanawiam się w którym sklepie zamówić zestaw startowy. Zestawy są podobne aczkolwiek nie takie same.

Pytanie pochodne od poprzedniego brzmi: z którym sklepem warto się związać?

 

Pozdrawiam!

 

P.S. Chcę kupić zestaw startowy za około 200zł

Edytowane przez bmalkow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestawy są podobne aczkolwiek nie takie same.

Pytanie pochodne od poprzedniego brzmi: z którym sklepem warto się związać?

Do jakiego piwa się przymierzasz? Brewkit, ekstrakty czy zacieranie?

Pewnie każdy z zestawów zawiera to co na początek potrzebne i którego byś nie wybierał jakieś piwko sobie uwarzysz. Porównaj je i wybierz ten który Ci najbardziej odpowiada. A który sklep wybrać? Pewnie ten który ma najszerszą ofertę. Choć pewnie na jednym sklepie się nie skończy. Sprawdziłem na własnej skórze Browamator.pl i Homebrewing.pl, polecam obydwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestawy są podobne aczkolwiek nie takie same.

Pytanie pochodne od poprzedniego brzmi: z którym sklepem warto się związać?

Do jakiego piwa się przymierzasz? Brewkit' date=' ekstrakty czy zacieranie?[/quote']

Na początek brewkit lub kilka, potem ekstrakty.

Do zacierania muszę dorosnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek brewkit lub kilka, potem ekstrakty.

Do zacierania muszę dorosnąć :)

A ja Ci proponuję zacieranie :), wczoraj zacząłem tak właśnie i muszę powiedzieć, że zacieranie to świetna zabawa i dużo emocji!

kupiłem zestaw startowy z homebrewing a także śrutownik porkert. Ale zawsze możesz kupić słód ześrutowany.

Zacieranie to nic trudnego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacieranie to nic trudnego!

Nie zaprzeczam' date=' ale jednak chyba się nie zdecyduję na to na samym początu[/quote']

I, jeśli pozwolicie skromnie wyrazić me własne zdanie, masz rację !

Zacieranie jest bardzo fajne, inspirujące, kształcące i sexi, ale na samiutkim początku warzenia dobrze jest potrenować nieco, wyrobić sobie nawyki, poćwiczyć ruchy, poznać sprzęt i procesy - z wykorzystaniem puszek. Po tym, jak się zabierasz za zacieranie na serio, to stres jest mniejszy a przyjemność większa, można się skupić bardziej na tym co w procesie zacierania takie ekscytujące zamiast w nerwach lookać po sto razy na czeklistę.

 

Z moich doświadczeń wynika, że po 2 warkach z puszki ma się wystarczającą wiedzę praktyczną bazową, żeby myśleć o podejmowaniu się zacierania z przyjemnością a bez obaw.

 

Miłej zabawy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.