Skocz do zawartości

Zaworki przy regulatorze co2


Gwynbleidd

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

 

Kompletuje sprzęt do kegowania i kupiłem regulator ale jak tylko dotknąłem zaworów tych co już wychodzą na kegi to od razu pękły (plastikowe rączki) , tak jakby te zaworki były zastane i w sumie dość ciężko się kręcą więc wcale się nie dziwę. Czy można gdzieś dokupić takie rączki i jak można rozruszać takie zaworki żeby tak ciężko to nie chodziło? 

IMG_20200725_162628.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety przy używkach tak jest, pewnie dawno nie było używane, nie wiem czy to się jakoś rozbiera i smaruje lub czyści, pewnie nie. Z drukarki przynajmniej fdm to się pewnie taka rączka rozleci, teraz jak trochę pokręciłem kleszczami to lepiej chodzi, mogłem to zrobić od razu ale nie wiedziałem I penwie ten plastik byl już jakiś kruchy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, 
 
Kompletuje sprzęt do kegowania i kupiłem regulator ale jak tylko dotknąłem zaworów tych co już wychodzą na kegi to od razu pękły (plastikowe rączki) , tak jakby te zaworki były zastane i w sumie dość ciężko się kręcą więc wcale się nie dziwę. Czy można gdzieś dokupić takie rączki i jak można rozruszać takie zaworki żeby tak ciężko to nie chodziło? 
IMG_20200725_162628.thumb.jpg.98bc86380b603c19c032fee671c21566.jpg
Możesz kupić. Firma perfexim takie ma. Możesz też kupić zaworki i je odkręcić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak od nich to kupic? Przegladam ich produkty na stronie ale nie widze raczki.

 

A czy jakies pokretlo ta sie dorobic do regulatora aby nie byla to sama sruba? czy tez mi zostaje drukarka? :)

 

W sumie to widze ze moge tez kupic zwykly zaworek kulowy i wyjac z niego raczke, poszukam z metalowa raczka i powinno byc git.

Edytowane przez Gwynbleidd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.