Jump to content

Zaworki przy regulatorze co2

Gwynbleidd
 Share

Recommended Posts

Hej, 

Kompletuje sprzęt do kegowania i kupiłem regulator ale jak tylko dotknąłem zaworów tych co już wychodzą na kegi to od razu pękły (plastikowe rączki) , tak jakby te zaworki były zastane i w sumie dość ciężko się kręcą więc wcale się nie dziwę. Czy można gdzieś dokupić takie rączki i jak można rozruszać takie zaworki żeby tak ciężko to nie chodziło? 

IMG_20200725_162628.jpg

No niestety przy używkach tak jest, pewnie dawno nie było używane, nie wiem czy to się jakoś rozbiera i smaruje lub czyści, pewnie nie. Z drukarki przynajmniej fdm to się pewnie taka rączka rozleci, teraz jak trochę pokręciłem kleszczami to lepiej chodzi, mogłem to zrobić od razu ale nie wiedziałem I penwie ten plastik byl już jakiś kruchy. 

Hej, 

Kompletuje sprzęt do kegowania i kupiłem regulator ale jak tylko dotknąłem zaworów tych co już wychodzą na kegi to od razu pękły (plastikowe rączki) , tak jakby te zaworki były zastane i w sumie dość ciężko się kręcą więc wcale się nie dziwę. Czy można gdzieś dokupić takie rączki i jak można rozruszać takie zaworki żeby tak ciężko to nie chodziło? 
IMG_20200725_162628.thumb.jpg.98bc86380b603c19c032fee671c21566.jpg
Możesz kupić. Firma perfexim takie ma. Możesz też kupić zaworki i je odkręcić.

A jak od nich to kupic? Przegladam ich produkty na stronie ale nie widze raczki.

A czy jakies pokretlo ta sie dorobic do regulatora aby nie byla to sama sruba? czy tez mi zostaje drukarka? :)

W sumie to widze ze moge tez kupic zwykly zaworek kulowy i wyjac z niego raczke, poszukam z metalowa raczka i powinno byc git.

Edited by Gwynbleidd