Skocz do zawartości

Sklep swiatslodu.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Regon posiada, NIP też. Sprawdzałem gościa i działalność jest zarejestrowana,  powinno być wszystko ok.

Cytuję wpis na stronie sklepu:

"

Słód PALE ALE/PILS

 

Słody PALE ALE oraz PILZNEŃSKI– są produkowane z wysokiej jakości jęczmienia ze zbiorów bieżącego i poprzedniego roku żniwnego. Są to podstawowe słody do warzenia wszystkich rodzajów piw oraz whiskey.

Oba rodzaje słodu doskonale nadają się do wszystkich rodzajów piw zarówno górnej, jak i dolnej fermentacji.

 

Oferowane tutaj partie mają barwę w okolicy 4,5 EBC, więc można zaklasyfikować je jednocześnie jako Pale Ale i Pilzneński."

 

Więc jak to jest Panowie? Pilzneński to ten sam co Pale Ale? Przez te wszystkie lata warzenia żyłem w błędzie? ;)  Kolejna sprawa, na stronie nie ma informacji z jakiej słodowni pochodzi słód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem ten słód dwa razy do warzenia IPA. Wyszło naprawdę ok. Dostawa pakowanie i śrutowanie ok.
Chmieli tam nie kupowałem.
Co do Pale Ale i pilzneńskiego to „Pale Ale jest tylko odrobinę ciemniejszy od słodów pilzneńskich (do 7°EBC), a różnica jest na tyle subtelna, że nie wszyscy konsumenci będą w stanie ją zauważyć.”

Podejrzewam że słód ten jest tak poprostu opisany żeby się lepiej sprzedawał ;). Ale cena spoko i jakość też.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RobertW napisał:

Podejrzewam że słód ten jest tak poprostu opisany żeby się lepiej sprzedawał ;). Ale cena spoko i jakość też.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Noo i całe życie mnie wszyscy w chu.., hu, hu, mówi sowa... wszyscy robią.

 

Wysłane z mojego pustego talerza po falafelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chodzi o słód to moim zdaniem dobrej jakości i korzystam z niego jako pilzneńskiego. Dobra wydajność i dobre piwa wychodzą. Sprzedawca sprzedaje także na allegro, choć ceny w sklepie są rewelacyjne (biorąc pod uwagę darmową wysyłkę przy zakupie za ponad 100).  Brałem od niego na allegro ze smartem, ale jak zakup koło 100 zł to sklep wychodzi rewelacyjnie.
https://allegro.pl/uzytkownik/DJ_KS?bmatch=cl-e2101-d3794-c3683-uni-1-5-0429

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dodałem promocje na chmiele. W promocji są też słody Best Ale Crisp (odpowiednik Pale Ale) i Extra Pale (odpowiednik naszego bardzo jasnego Pilsa).
Dzięki za dobre opinie!
Na stronie w kartach informacyjnych zobaczcie jak wygląda polityka rabatowa.
Pozdrawiamy
Zespół Świat Słodu.pl
https://www.swiatslodu.pl/pl/i/Polityka-rabatowa-i-program-lojalnosciowy/13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2020 o 16:20, Nazwa użytkownika napisał:

Regon posiada, NIP też. Sprawdzałem gościa i działalność jest zarejestrowana,  powinno być wszystko ok.

Cytuję wpis na stronie sklepu:

"

Słód PALE ALE/PILS

 

Słody PALE ALE oraz PILZNEŃSKI– są produkowane z wysokiej jakości jęczmienia ze zbiorów bieżącego i poprzedniego roku żniwnego. Są to podstawowe słody do warzenia wszystkich rodzajów piw oraz whiskey.

Oba rodzaje słodu doskonale nadają się do wszystkich rodzajów piw zarówno górnej, jak i dolnej fermentacji.

 

Oferowane tutaj partie mają barwę w okolicy 4,5 EBC, więc można zaklasyfikować je jednocześnie jako Pale Ale i Pilzneński."

 

Więc jak to jest Panowie? Pilzneński to ten sam co Pale Ale? Przez te wszystkie lata warzenia żyłem w błędzie? ;)  Kolejna sprawa, na stronie nie ma informacji z jakiej słodowni pochodzi słód.

Do każdego produktu masz przypisanego producenta.
Napisz lub zadzwoń z sugestiami - jestem otwarty na konstruktywną krytykę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mogę polecić sklep z czystym sumieniem. Zamawiałem ostatnio zarówno słody jak i chmiele i wszystko w jak najlepszym porządku i to za rozsądne pieniądze :) Warka z tych słodów bardzo dobra.

Co do pytania jak są pakowane chmiele - saszetka metalizowana z zapięciem strunowym (po otwarciu możesz szczelnie zamknąć opakowanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mr.Fal napisał:

Ja mogę polecić sklep z czystym sumieniem. Zamawiałem ostatnio zarówno słody jak i chmiele i wszystko w jak najlepszym porządku i to za rozsądne pieniądze :) Warka z tych słodów bardzo dobra.

Co do pytania jak są pakowane chmiele - saszetka metalizowana z zapięciem strunowym (po otwarciu możesz szczelnie zamknąć opakowanie).

Zgadzam się z przedmówcą, na uznanie zasługuje szybka wysyłka. W browamator czekałem chyba 3-4 dni na wysyłkę, tu wysyłki są z dnia na dzień, bez zbędnej zwłoki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zapraszam po zaopatrzenie przed jesiennym armagedonem cenowym. Przecieki informacyjne zasmucają, ale mam nadzieję, że podwyżki nie będą nadzwyczaj bolesne.

Jest kilka nowości.

No i śrutownik świeżo po serwisie :D

 

 Zapraszam tutaj: https://www.swiatslodu.pl/

Dodaję kod rabatowy na darmową przesyłkę na paczkomat, Żabka, Orlen, Ruch, Poczta Polska poniżej 100 zł wartości zamówienia.

Powyżej tej kwoty darmowa wysyłka jest zawsze darmowa po przedpłacie.

Kod: Piwo.org2022

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Doszło kilka chmieli, więc zapraszam do przejrzenia.

https://www.swiatslodu.pl/

 

I kolejny kupon dla Was na 3%: Piwo.orgWrzesień2022

 

W dniu 18.07.2022 o 11:21, Nazwa użytkownika napisał:

Dostałem od was dziadowsko ześrutowany słód, wydajność spadła na ryj. Bardzo dużo ziaren było w całości, inne lekko muśnięte przez śrutownik. Nie polecam sklepu.

Następnym razem jak coś wzbudzi Twoje wątpliwości to śmiało zwracaj towar - musiałeś trafić na partię śrutowaną tuż przed serwisem śrutownika - przepraszam Cię za moje niedopatrzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam dla Was kolejny kupon zniżkowy na cały asortyment na Świat Słodu

Piwo.org-październik2022

 

2% rabatu (plus: Twoje wypracowane rabaty, obniżki promocyjne, rabat "na dzień dobry" 10% dla nowych klientów, rabat na duże zamówienie, rabat PSPD, rabat z etykiety na paczkę)

Ważność 26-30 października 2022

Limit 1 kupon na użytkownika.

Darmowa wysyłka od 100 zł wartości zamówienia po rabatach.

 

Właśnie jedzie do nas świeży SAAZ-Żatecki i Magnum :)

Edytowane przez DJ_KS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.