Skocz do zawartości

Worki słodów podstawowych 25kg, gdzie kupić?


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, BrowarPAPI napisał:

Witam, gdzie zamawiacie 25kg worki słodu? Tak żeby było korzystnie z kosztami przesyłki. 

Ja biorę w Twój Browar, tak jak większość rzeczy. Tam przy zamówieniu ponad 300 zł masz dostawę za darmo. Chyba, że gdzieś słód jest o tyle tańszy, że nawet z opłatą za dostawę bardziej się opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Rolnik Sam w Dolinie napisał:

Jasne, szeroki wybór w workach 25kg :)

https://piwopiweczko.pl/97-worki-25kg

Dokładnie ? Szkoda, że sklep malteurop póki co nie działa. Może niebawem powrócą do sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MistrzSuspensu napisał:

Jest jeszcze Brewservice. Jedyny problem to, że zamówienie trzeba zaplanować wcześniej, bo czasem długo to trwa.

A jak z cenami za worek 25kg pilzneńskiego, i pszenicznego? Możliwy jest odbiór osobisty w Chrząstawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W browamatorze jest promocja na słody weyermanna, np

https://browamator.pl/slod-pale-ale-5-5-7-5-ebc-weyermann-25-kg,3,39,334

Vikinga też maja taniego

https://browamator.pl/slod-pale-ale-zero-viking-malt-25-kg,3,39,2631

Edytowane przez Mibor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Mibor napisał:

Niby tak ale trzeba dodać16zł przesyłkę do każdego worka. W marxam jak patrzyłem to powyżej 250zł chyba jest darmowa przesyłka, tylko teraz nie mają wszystkich słodów co chciałem. Brewservice wygląda fajnie i w sumie miałbym niedaleko nawet żeby odebrać te słody, dlatego ciekawi mnie cena :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BrowarPAPI napisał:

A jak z cenami za worek 25kg pilzneńskiego, i pszenicznego? Możliwy jest odbiór osobisty w Chrząstawie?

Znalazłem rachunek z listopada. Za pilzneński, heidelberg, wiedeński i pale ale ceny były w przedziale 86zł-90zł za 25kg. Można odebrać osobiście w Chrząstawie, raz skorzystałem z takiej możliwości..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MistrzSuspensu napisał:

Znalazłem rachunek z listopada. Za pilzneński, heidelberg, wiedeński i pale ale ceny były w przedziale 86zł-90zł za 25kg. Można odebrać osobiście w Chrząstawie, raz skorzystałem z takiej możliwości..

Super, dzięki za info, napisałem do nich maila, czekam na odpowiedź. Dam znać jak będę miał aktualne ceny ? Są jakieś problemy z odbiorem osobistym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najtaniej chyba BA, polecam słody z IREKSu, niestety niedostępne w żadnym  sklepie, z Brewservice  wzorowa współpraca

2 godziny temu, Juniorek napisał:

Malteurop, a jak nie to MARXAM, super ceny i podatek z 23%  spadł do 5% więc szukaj sklepu który ma niższy VAT, tak jak np MARXAM

W innych nie obniżyli VAT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2020 o 14:38, BrowarPAPI napisał:

Super, dzięki za info, napisałem do nich maila, czekam na odpowiedź. Dam znać jak będę miał aktualne ceny ? Są jakieś problemy z odbiorem osobistym?

Może im się zapomnieć, że ktoś miał słód odebrać :D Wtedy telefon konieczny. Nastaw się na to, że na maila błyskawicznej odpowiedzi nie dostaniesz. Sklep prowadzą chyba hippisi. Jeden raz mi się zdarzyło, że dostałem kilka worków słodu zanim zdążyłem za niego zapłacić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.