Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Witam, jest możliwość zrobienia akcji ze Star Sanem, 250ml produktu to koszt około 30zl plus wysyłka.
Jakie wasze zdanie, robimy „akcje”? 

Edited by Juniorek
Zmiana

Hello,

może nie na temat, ale założyłem temat "star san home made"  

Półprodukty są do dostania przy założeniu, że głównymi składnikami są kwas fosforowy i dodecylobenzenosulfonowy .

Rozmawiałem z emerytowanym chemikiem, który potwierdził skuteczność tych kwasów. Ale odnośnie proporcji czy innych dodatków to nie ma pojęcia.

1 godzinę temu, bronek napisał:

Hello,

może nie na temat, ale założyłem temat "star san home made"  

Półprodukty są do dostania przy założeniu, że głównymi składnikami są kwas fosforowy i dodecylobenzenosulfonowy .

Rozmawiałem z emerytowanym chemikiem, który potwierdził skuteczność tych kwasów. Ale odnośnie proporcji czy innych dodatków to nie ma pojęcia.

Tak jak mówisz proporcje i Star San ma składnik patentowy również.

Jeżeli akcja wypali to wezmę buteleczkę :)

3 godziny temu, Juniorek napisał:

Tak jak mówisz proporcje i Star San ma składnik patentowy również.

Pewnie tak, ale czy ten składnik rzeczywiście wnosi coś istotnego, czy tylko taki chwyt marketingowy, wszak kwasów nie da się opatentować :)

Jest wiele "identycznych zamienników" Starsana, które zapewne też maja swoje "opatentowane tajne składniki"

Dlatego potrzebna rada kogoś obeznanego w temacie, lub pozostanie metoda prób porównawczych.   

Moim skromnym zdaniem na dezynfekcji nie należy oszczędzać. Koszt dezynfekcji z użyciem star sanu jest znikomy, mam rozrobionej 5l i w zamkniętym wiadrze cały czas trzymam wężyki i inne pierdoły a jak mi potrzebne to wlewam płucze wiadra środek wielokrotnie używany jak się zaczyna mniej pienić to wylewam i robię nowy.

Od rok czasu używam poszło ponad 20 warek rządnych przygód nie było.

Posted (edited)

Okej panowie, środek zamówiony, butelki zamówione, jak będą rozlane poinformuje w temacie ;) M

Ps. Narazie „zapas” wyczerpany 

Edited by Juniorek

Informujcie jak będzie kolejna taka akcja, bo żałuję, że się nie zdążyłem załapać...

Hejka. Kurcze spóźniłem się :( Też bym chętnie przyjął jedną butelkę. @Juniorek , jak się zbierze odpowiednia ilość osób to planujesz może ponowną "akcję"?

Jeżeli będzie ponownie możliwość zakupienia środka, myśle ze będziemy mogli jak przeprowadzić ponownie, narazie czekam na zamówiony aby rozlać i zamknąć temat pierwszej akcji ;) 

2 godziny temu, jac007 napisał:

Też jestem  chętny na buteleczkę.

Kolego, narazie tak jak pisałem „zapas” wyczerpany, obserwuj giełdę może będzie kolejna akcja ;) 

17 godzin temu, Juniorek napisał:

Jeżeli będzie ponownie możliwość zakupienia środka, myśle ze będziemy mogli jak przeprowadzić ponownie, narazie czekam na zamówiony aby rozlać i zamknąć temat pierwszej akcji ;) 

Tak z ciekawości: gdzie dorwałeś starsan? 

Starsan z TB. Teraz taka mała ciekawostka kupując starsan 3.78l okazuje się ze wychodzą ledwo 14butelki 250ml co znaczy ze realnie jest około 3.5l lub butelki które zakupiłem miały oszukana skale.

Panowie zainteresowani otrzymają  wiadomości PW z danymi do przelewu, na przelew czekam do piątku, jeżeli ktoś go nie wykona jest równoznaczne ze zrezygnowaniem z zakupu. Wysyłka w poniedziałek rano, chce nadać wszystkie aby nie jeździć kilka razy do

paczkomatu. 

Dziękuje wszystkim zainteresowanym za zrealizowana akcje, może uda się przeprowadzić następna. 

Panowie którzy wykonali przelew ale nie dopisali w tytule nick z forum, prosze o napisanie mi na PW, przecież się nie domyśle kto jest kto. Prawdopodobnie jest to kolega @MienkiN.

Dodatkowo brak przelewu od @Jarzyn_waleczny, oraz @Michał W rozumiem że panowie rezygnują?

Jak by nie było chętnego, to z chęcią kupie ;)

Kup sobie sanipron z dwoch ostatnich postów w dziale ciekawe aukcje na allegro. Juz używałem pieni się jak szatan więc chyba jest w najlepszym porządku