Skocz do zawartości

spotkanie/badanie marketingowe


legia666

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Piwosze,

Szykuje się grupa dyskusyjna z miłośnikami piwa. Spotkanie owo odbędzie się 3.08 (wtorek) godzina 17.00 w Warszawie przy placu teatralnym. Czas trwania ok 2 h i oprócz miłej rozmowy gratyfikacja w postaci 100 zł. Chętnych do pogadania proszę o kontakt na adres mailowy: rad_pan@moliera.smgkrc.pl w celu ustalenia szczegółów i przeprowadzenia wstępnej ankiety (najwygodniej podać kontaktowy numer tel)

Pozdrawiam. Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo SMG/KRC ;)

 

Wiesz, jeżeli robicie to dla koncernu to raczej nas takie rozmowy nie interesują, bo o czym my możemy rozmawiać z koncernem?

Jak to o czym? Można im wylać całą swoją żółć i jeszcze zainkasować stówkę. :lol:c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to o czym? Można im wylać całą swoją żółć i jeszcze zainkasować stówkę. :lol:c

aaa, chyba, że tak. :) I jeszcze op... tą sondażownię za manipulację sondażami prezydenckimi. W tym roku zaliczyli wtopę totalną. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toć trzeba wykorzystywać każdą nadarzającą się okazję aby zaszczepiać w społeczeństwie wiedzę o piwie i że wybór między Tyskim, Lechem a Żubrem to żaden wybór. Ja się zgłosiłem, ciekawe czy przebrnę przez sito eliminacji :]

 

Edycja

Nooo, pani do mnie zadzwoniła i przeprowadziła ankietę. Zwłaszcza spodobała mi się część, w której podawała marki piwa a ja miałem wybierać czy je piję choćby od czasu do czasu, czy je odrzucam. Prawie pełna oferta KP, GŻ i CP, o dziwo bez piw smakowych. Pytali też o udzielanie się na piwnych forach internerowych, czy uważam się za konesera piwa a reszta to standardowy zestaw pytań ankietowych.

 

Jutro się okaże czy załapię się na rozmowę. Ciekawe skąd brali ludzi na te badania, bo jeśli pojawi się tam silna ekipa z piwo.org to zapowiada się pasjonująca dyskusja :D

Edytowane przez Mason
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jak miło, że są posty samych ekspertów. Kilku piwowarów wyraziło chęć uczestnictwa i dobrze.

Czekam na więcej i więcej.

Przepraszam ze to napiszę ale piwa jeszcze nie warzyłem w domu acz nie wykluczam, gdyż wiem wtedy co piję.

Osobiście "skaczę" po markach i tych korporacyjnych i tych minibrowarowych. Polecam o ile to nie będzie zbyt duża śmiałość minibrowar w Koszalinie " Kowal". Jak tam wpadam kilka razy do roku ( niedługo też będę - mniam) to jak dzik zamawiam mimo piorunujących spojrzeń żony po dwa, trzy na raz co by pani za dużo nie musiał biegać. Żarcie też dobre.

Szczerze zazdroszczę kolesiom którzy to rozkręcili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jeżeli robicie to dla koncernu to raczej nas takie rozmowy nie interesują, bo o czym my możemy rozmawiać z koncernem?

Okocim robił wywiad czy różne piwne wynalazki znalazłyby uznanie pośród piwoszy. Przyjemnie było - na sześć osób w grupce trzy to piwowarzy domowi, a reszta także zorientowana w temacie - dość powiedzieć że wszyscy wiedzieli o piwie Żytnim z Konstancina. Ciekawe czy coś z tego wyjdzie i faktycznie pojawią się nowe piwa na półkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz' date=' jeżeli robicie to dla koncernu to raczej nas takie rozmowy nie interesują, bo o czym my możemy rozmawiać z koncernem?[/quote']

Okocim robił wywiad czy różne piwne wynalazki znalazłyby uznanie pośród piwoszy. Przyjemnie było - na sześć osób w grupce trzy to piwowarzy domowi, a reszta także zorientowana w temacie - dość powiedzieć że wszyscy wiedzieli o piwie Żytnim z Konstancina. Ciekawe czy coś z tego wyjdzie i faktycznie pojawią się nowe piwa na półkach

A co by chcieli wprowadzić? Tylko nie mów, że Roggena. :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepasteryzowane, niefiltrowane jasne, podwójnie chmielone, palone mocne, dubeltowe, koźlak i pszeniczne ciemne. Takie nazwy sobie wymyślili, nie bardzo wiadomo czym właściwie miałoby być takie dubeltowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepasteryzowane, niefiltrowane jasne, podwójnie chmielone, palone mocne, dubeltowe, koźlak i pszeniczne ciemne. Takie nazwy sobie wymyślili, nie bardzo wiadomo czym właściwie miałoby być takie dubeltowe

No pewnie chodzi o podwójnego koźlaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem, ale w opisie wspomnieli o dodatkach niesłodowanych. Wyglądało to jak pomysł na ciemniejsze, mocniejsze, dosładzane piwo. Na razie to gdybanie, zobaczymy czy cokolwiek z tego będzie miało swoją kontynuację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.