Skocz do zawartości

Zestaw - skąd zamówić najlepiej.


Tomasz661

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem Tomek chciał bym zacząć ważyć piwo u mnie w Elblągu nie ma nigdzie takiego sklepu co bym mógł kupić taki zestaw.  

 

To jest straszne to brzmi jak pamiętnik z wakacji ???

 

Ale do zeczy nie wiem z jakiej strony naj lepiej zamiwic z tego co widzę co mi się wyświetla naj częściej w Google to strona browamator. No ale zestawy są drogie z tego co wyświetla się np na innych stronach ale może oni mają leprzy plastik np. 

 

Prosze o pomoc jak byście mieli czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Tomasz661 napisał:

Prosze o pomoc jak byście mieli czas. 

Jeśli Ty masz chwilę, poczytaj forum odnośnie tego jaki sprzęt na początek jest sens kupować a potem sprawdź jaki sklep co ma w jakich cenach:

http://cml.dokuro.org/beer/

 

Edytowane przez zasada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, zasada napisał:

Jeśli Ty masz chwilę, poczytaj forum odnośnie tego jaki sprzęt na początek jest sens kupować a potem sprawdź jaki sklep co ma w jakich cenach:

http://cml.dokuro.org/beer/

 

No tak tolko tutaj są same składniki.  W tej wyszukiwarce. A ja pierwsze co to chcę zrobić z tego gotowca co by się nie zarazić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomasz661 napisał:

Witam jestem Tomek chciał bym zacząć ważyć piwo u mnie w Elblągu nie ma nigdzie takiego sklepu co bym mógł kupić taki zestaw.  

 

To jest straszne to brzmi jak pamiętnik z wakacji ???

 

Ale do zeczy nie wiem z jakiej strony naj lepiej zamiwic z tego co widzę co mi się wyświetla naj częściej w Google to strona browamator. No ale zestawy są drogie z tego co wyświetla się np na innych stronach ale może oni mają leprzy plastik np. 

 

Prosze o pomoc jak byście mieli czas. 

Zacznij w tym miejscu.

http://www.sp1.info.elblag.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewijają się takie tematy na forum co jakiś czas. Poczytaj spokojnie albo po prostu kup pierwszy lepszy na który Cię stać. Z czasem skompletujesz wszystko jeśli stwierdzisz, że to zabawa dla Ciebie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Nazwa użytkownika napisał:

Zacznij w tym miejscu.

http://www.sp1.info.elblag.pl/

Kolejny raz wrzucasz jakiś komentarz bez sensu. Kolejny raz Cię proszę - można odpisać grzecznie i kulturalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Tomasz661 napisał:

Tam też byłeś taki dowcipny ?

Szanuj Nasze oczy

np

centrumpiwowarstwa.pl/

twojbrowar.pl/

homebrewing.pl/

ps Twój tekst sugeruje, że rejestrując się na forum złamałeś regulamin

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • elroy zmienił(a) tytuł na Zestaw - skąd zamówić najlepiej.

Żeby uporządkować wątek.

@Tomasz661 - na forum w miarę cenimy sobie poprawność wypowiedzi. Inaczej zginiemy i przepadniemy. Nikt się w postach nie połapie.
Druga sprawa - jak w każdym hobby zrób podstawowe rozeznanie w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, elroy napisał:

Kolejny raz wrzucasz jakiś komentarz bez sensu. Kolejny raz Cię proszę - można odpisać grzecznie i kulturalnie.

Mobbing :)

Kolejny raz piszę, że inni mogą pisać na tym forum co chcą i ile chcą, a ja po raz kolejny dostaję opierdziel. Dlaczego nie opierdzielisz anteksa za jego komentarz?

Wytłumacz mi, w którym miejscu mój komentarz jest niegrzeczny i pozbawiony kultury osobistej? Brakiem kultury jest sposób w jaki pisze założyciel tego tematu, obraża wszystkich użytkownikiem łamiąc i profanując mowę ojczystą.

ps. do anteksa nic nie mam, ale czemu, czemu... no czemu tylko ja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no bo masz takiego pecha, że akurat na Ciebie trafiłem :) Tak bywa w życiu ;) Anteksa też opieprzam w tym momencie, z tym że się chyba już przez te lata tego stylu opatrzyłem i może nie reaguję rzeczywiście.

Ok, tutaj macie rację. Trzeba poziomu pilnować, tylko zawsze jest ta cienka granica między zwróceniem uwagi, a ogólną zrypką "nowego". Wiecie o co chodzi :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, elroy napisał:

A no bo masz takiego pecha, że akurat na Ciebie trafiłem :) Tak bywa w życiu ;) Anteksa też opieprzam w tym momencie, z tym że się chyba już przez te lata tego stylu opatrzyłem i może nie reaguję rzeczywiście.

Ok, tutaj macie rację. Trzeba poziomu pilnować, tylko zawsze jest ta cienka granica między zwróceniem uwagi, a ogólną zrypką "nowego". Wiecie o co chodzi :)

 

 

popiół.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Nazwa użytkownika napisał:

Mobbing :)

Kolejny raz piszę, że inni mogą pisać na tym forum co chcą i ile chcą, a ja po raz kolejny dostaję opierdziel. Dlaczego nie opierdzielisz anteksa za jego komentarz?

Wytłumacz mi, w którym miejscu mój komentarz jest niegrzeczny i pozbawiony kultury osobistej? Brakiem kultury jest sposób w jaki pisze założyciel tego tematu, obraża wszystkich użytkownikiem łamiąc i profanując mowę ojczystą.

ps. do anteksa nic nie mam, ale czemu, czemu... no czemu tylko ja?

Ja wielokrotnie widziałem u Ciebie tego typu odpwiedzi, więc to nie pierwszy raz :) Da się normalniej, chociaż tym razem przyznaje przypadek jest ciężki :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówić na allegro następujące rzeczy - garnek 30 litrowy z pokrywą, termometr do wody, 3 fermentory z kranami, miernik poziomu cukru do piwa/wina. wężyk plastikowy 70 cm odcinek, kapslownicę gretę (wystarczy w 100 %), wagę z dokładnością do 1 grama, 200 kapsli. Na początek wystarczy kolejne gadżety w swoim czasie.

Ja do dziś nie mam wszystkiego co jeszcze bym chciał a warzę z zacieraniem nie od wczoraj - jak dotąd zepsułem (przegazowałem) tylko jedno piwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greta urywała mi szyjki tak średnio 5 sztuk na 20 l Warkę lepiej dołożyć na stacjonarna .
Ja mam Eternę, zabutelkowałem nią 26 warek. Trochę mi się teraz zaczęła zacinać, chyba trzeba ją jakoś nasmarować. Ani jednej butelki nie uszkodziła.

Wysłane z mojego LEX820 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.