Jump to content

Fałszywe dno wg. indywidualnego projektu

Recommended Posts

Witam

Oferuję możliwość wycięcia dowolnego (nie tylko okrągłego) kształtu. Projekty wycinane laserowo z blachy ze stali 1.4301 (AISI 304). Projekty w autocadzie wykonuję samodzielnie wg. wytycznych, rysunków czy wzorów (sprawa do dogadania) i przesyłam znajomemu do wycięcia.

Koszt w zależności od skomplikowania rysunku, ale ~150zł + kw. 

Gr. blachy 1mm - 1,5mm - 2mm

Poniżej przykładowe wykonane projekty.

Szczegóły i zapytania w prywatnej wiadomości. Wykonujemy pojedyncze sztuki, przy większych zamówieniach możliwe rabaty.

319mm - fd, a właściwie sito do kotła zaciernego royal catering 40 z otworem na rurkę przelewową.

319mm.jpg.7c9387a3cc049317615ebd002adaafe1.jpg image.thumb.png.63f2b45cb8174dda9bad37058a1c19ee.png

Moje wariacje - również do RCBM-40, 319mm

123123.thumb.jpg.f7aef11a499a80f9ab0359aa3dd57faf.jpg

FD 315mm z centralnym otworem 8mm

395.thumb.jpg.e5c7a0b6f1903cd15cc0b5fbe770c248.jpg 

image.png

image.png

Edited by PawelW

• 4 weeks later...
W dniu 24.07.2020 o 12:48, Rotblunt napisał:

Również muszę pochwalić kolegę.

Super kontakt i wykonanie FD według wszystkich zachcianek :D.
Dzięki Paweł 👍

FD.jpg

Paweł ile za takie fałszywe dno tylko bez tych otworów na stupki czy jak to się zwie

To miało by być do gara 50 litrów czyli szerokość 40 cm 

I też tak zapytam czy do Hermsa by było odpowiednie takie dno 

Pytam na zapas bo za jakiś czas będę poszukiwał FD 

Witam.

Także mogę polecić kolegę. Co prawda nie było to fałszywe dno i byłem tylko pośrednikiem dla znajomego, ale gorąco polecam. Świetny kontakt i konkretne pytania na temat wymiarów itp. Jak dotrze do mnie gar to na pewno skorzystam, aby wyciąć fałszywe dno dla mnie.

Pozdrawiam

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Godzinę temu, dareek napisał:

Witam

Ile za fałszywe dno do Coobra CB3 Pro...

pozdrawiam

A w przypadku Coobry i jej klonów, których kosze zacierne stoją na nóżkach, da się zastosować fałszywe dno?

Też myślę  nad FD tylko do coobry cb5 . Tylko u mnie dno kosza zaciernego jest nie równe wygięte. Nie jest proste. Tylko krzywe wygięte w półkole  w stronę wewnątrz kosza.  Lepiej że było wygięte na zewnątrz kosza.  Jak jest w kegu. To wtedy wystarczyło tylko położyć na dno FD. A teraz otwory w FD trzeba zrobić na nóżki. Lub spróbować wygiąć dno na zewnątrz kosza. 

Kto posiada cb3 lub cb5 też u was dna kosza zaciernego jest krzywe ? Wygięte do środka lub na zewnątrz ?

• 4 months later...

Panowie proszę o poradę 

Zakupiłem fałszywe dno od kolegi i wszystko ładnie pięknie ale mam problem

Więc tak fałszywe dno chce postawić na śrubach i kto mi powie jakie mam brać sruby

Byłem w Castoramie są takie sruby

Zwykła stal 

Ocynk 

Nierdzewne ale nie wiadomo z jakiego metalu gatunkowego 

I jakieś niklowane 

Proszę o poradę 

Kup w jakimś sklepie ze stała nierdzewna sruby z A2, napewno będą mieli. Rozmiar to już jaki sobie będziesz życzył, czy to M4 czy M10 trzymać będzie taj samo ;) 

• 2 months later...

Może to nie miejsce na to, ale nie znalazłem odpowiedniego tematu...

Widzę tu fałszywe dna z różnym rozmieszczeniem szczelin. Czy w  praktyce ma znaczenie ich układ? Szczególnie chodzi mi o ewentualne zapychanie szczelin przy zacieraniu z mieszadłem, jest jakiś "idealny" układ?