Skocz do zawartości

Wapowanie chmielu


dziedzicpruski

Rekomendowane odpowiedzi

Pożyczyłem jakiś czas temu od znajomka wapomizer do trawki głowinę, ale okazuje się, ze różne zioła można w tym odparować(czy jak to tam nazwać),spróbowałem z chmielem(Marynka) i jest naprawdę fajnie, dużo przyjemniejszy smak  od konopi (konopie są te nietrzepiące jakby co ;) ), 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemność może żadna, ale efekty są. Szwagier chory niestety na raka (Australia) wciąga marychę podobno leczniczą
ze znikomym poziomem THC, ale za to z CBD i twierdzi, że pomaga mu lepiej się czuć. Jazdy po tym nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Rolnik Sam w Dolinie napisał:

Przyjemność może żadna, ale efekty są. Szwagier...

Ale pytanie o wapowanie chmielu a nie konopki, której korzystne oddziaływania na różnych polach (w tym rekreacyjnym) nie jest chyba w ogóle dyskusyjne.

 

@dziedzicpruski czyli coś jak inhalowanie olejkami na zatoki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Nazwa użytkownika napisał:

Jaka jest przyjemność z trawy pozbawionej substancji narkotyzujących? Ciekawy jestem. Co daje palącemu taka trawa?

Ja pisze o chmielu a nie konopiach jakichkolwiek,  sam chmiel jest bardzo fajny zapachowo,czy nawet bardziej smakowo (bo głownie to siew ustach czuje jako smak) ,zupełnie inaczej niż w piwie czy na sucho , jeszcze muszę jakiegoś bardziej egzotycznego przetestować,

tem. powinna być niska jak na podgrzewanie,jakieś 150-160 sC,to praktycznie nie wydziela żadnego dymu, czy też bardziej fachowo- pary.

 

Tak na marginesie,u mnie palenie tych z CBD wywołuje chwilowe jakby oszołomienie,taka ciężką głowę, rozluźnienie, ale trwa to może z 15 min,a olejkiem z CBD to się przypadkiem zrobiłem, ale zapodałem  b.dużo kropel ,widocznie to THC co tam zostało po skumulowaniu zadziałało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zasada napisał:

czyli coś jak inhalowanie olejkami na zatoki?

No chyba tak, tak przynajmniej twierdzą internety, ja to mało w to wkręcony jestem, nie chce mi się czytać za bardzo, a każdym razie można tak wdychać opary z przeróżnych ziół.

Moja żona to dostała kręćka, kupiła dla nas wapomizeri, jakieś różne zioła i będziemy testować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przy chmielu czuć tylko aromat/smak i żadnego działania? Kiedyś się właśnie zastanawiałem czy miałoby to jakieś działanie na organizm, bo teoretycznie chmiel jest lekko rozluźniający/uspokajający. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Oskaliber napisał:

Czyli przy chmielu czuć tylko aromat/smak i żadnego działania? Kiedyś się właśnie zastanawiałem czy miałoby to jakieś działanie na organizm, bo teoretycznie chmiel jest lekko rozluźniający/uspokajający. 

Po dwóch piwach  byłem tak, że ciężko mi ocenić, ale nie sądzę, żeby to działało tak, żeby dało się jakoś poczuć , no chyba, że jeszcze w grę wchodzi autosugestia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.